Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

5.Yılını Kutlayan Paribu Yeni Projelerini Duyurdu

A

Aylin Canel

Misafir
5.Yılını Kutlayan Paribu Yeni Projelerini Duyurdu

Paribu 5. yılını kutlamak adına düzenledikleri basın toplantısında iki önemli projeyi tanıttı.

5 milyondan fazla kullanıcısıyla faaliyetlerini sürdüren Paribu SHERPA’yı bünyesine katmıştı. 5. yılını kutlamak adına yaptıkları basın toplantısında ise Paribu Net ve Paribu Ventures projelerini duyurdular. Basın toplantısın’da bulunan Paribu CEO’su Yasin Oral ilerleyen dönemde Paribu Net ve Paribu Ventures projelerini kullanıma sunacaklarını açıkladı.

PariNet projesi, bir blockchain ağı olarak hizmet verecek. Paribu’nun kuruluş yıl dönümü olan 14 Şubat’ta Paribu Net projesi hakkında gelişmelerin aktarılması bekleniyor. Bir diğer proje olan Paribu Ventures ise odağında blockchain teknolojisini alan bir yatırım fonu olacak. Hem erken aşama hem de ileri dönemlerde yer alan girişimlere yatırım yapılabilecek. Paribu tarafından verilen bilgiye göre; yerli ve yabancı birçok projeye destek olacak bu projeye yaklaşık 30 milyon dolar yatırım yapıldı.
Paribu Ventures fonunun web sitesi önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak. ParibuNet hakkında ise projenin yöneticisi Akar Aydemir’in açıklamalarına göre; Paribu’nun merkeziyetsiz bir cüzdan uygulaması geliştirdi. Bunun da Paribu Net’in ana ağının yayınlanmasından sonra faaliyete başlayacağı belirtildi.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!5.Yılını Kutlayan Paribu Yeni Projelerini Duyurdu yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam