Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

23 Nisan’da Çocuğunuz ile Birlikte Yapabileceğiniz Etkinlikler

  • Konbuyu başlatan Yekban E.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yekban E.

Misafir
İki yıldır pandemi sebebiyle kutlayamadığımız 23 Nisan bayramını bu sene coşku ile kutlamaya hazır mısınız? Havanın da güzel olacağını da düşünürseniz bu sene bayramda eve kapanmak yerine çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz etkinlik önerilerini bu haftaki yazımızda sizin için hazırladık. Şimdiden hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

Belediyelerin düzenlediği festivallere katılın​

newimagefile-png-21746.png


Büyükşehir ve yerel belediyeler iki senedir kutlayamadıkları bayramı bu sene çeşitli etkinliklerle en coşkulu şekilde kutlamak için hazırlıklar yaptı. Onların düzenlediği etkinlikler ve festivallere katılıp bütün gününüzü doldurabilir, çocuğunuzun sosyalliğini de arttırırken keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Oyuncak müzesinde bir gün geçirin​

gem20180523May051527111390muzeodauzay_111.jpg


Eğer İstanbul’daysanız Oyuncak Müzesi çocuklarınızla birlikte gidebileceğiniz en güzel mekanlardan birisi. Birbirinden ilginç oyuncakların sergilendiği Oyuncak Müzesi, çocuklarınızla birlikte zamanda bir yolculuğa çıkabileceğiniz mekanlardan. Oyuncaklar, şekerleme dekorlu kafe, çocuklar için atölyeler ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu mekanda çocuğunuz kendisini bir hayal dünyasının içinde hissedebilir.

Birlikte Atölyelere Katılın​

childrens-workshop-spring-.jpg


Çocuğunuz ile birlikte kaliteli vakit geçirmek ve yaratıcılıklarını konuşturmalarına imkan tanımak için özellikle bugün düzenlenen atölyelere katılın.

Doğa gezisine çıkın​

happy-little-hikers-jumping-with-joy-picture-id688110568


Büyük şehirde yaşıyorsanız çocuklar ev ve okul arasında binaları görerek büyüyor. Onları 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda doğaya götürün. Bırakın doğanın tadını çıkarsınlar. Yaşadığınız şehrin yakınlarında piknik ormanları, yürüyüş parkurları ya da benzeri yerler mutlaka vardır. Birlikte koşun, eğlenin, kuş seslerini duyun, yorulun.

Hayvan Barınaklarına Gidin​

shelter-dog-gets-adopted.jpg


Çocuklara en iyi gelen şeylerden birisi hayvanlar. Çocuğunuzun bir evcil hayvanı yoksa ona hayvan sevgisi aşılayabilirsiniz. 23 Nisan’da hem çocuğunuzu hem de barınaklardaki sahipsiz hayvanları mutlu edebilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte hayvanlar için biraz mama alın, barınaklara gidin, birlikte hayvanları sevin ve onları besleyin.

The post 23 Nisan’da Çocuğunuz ile Birlikte Yapabileceğiniz Etkinlikler appeared first on Eldori Blog.

Kaynak : Eldori
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.