Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

2022’de burçları neler bekliyor?

  • Konbuyu başlatan Yekban E.
  • Başlangıç tarihi
Y

Yekban E.

Misafir
Derdiyle tasasıyla, neşesiyle kahkahasıyla, kâh ağlayıp kâh güldüğümüz, her gelen gündemin gideni arattığı 2021 yılının son ayına girmiş bulunuyoruz! Diğer yıllardan daha farklı geçen, pandeminin kariyer, maddi kazanç, aşk hayatı, aile ilişkileri gibi hayatımızın birçok kısmını etkilediği ve değiştirdiği bu yılda, sıkıldığımız, üzüldüğümüz, ‘’Yok artık, bu kadarına da pes!’’ dediğimiz birçok anı biriktirsek de kendimize çok şey kattık. Birçok yeni tecrübe edindik, birçok konuda kendimizi geliştirdik ve fark etmeden de olsa geçen seneki kendimizi şaşırtacak kadar çok değiştik. Yeni yıla girmemize sayılı günlerin kaldığı bugünlerde, 2021 yılındaki kırgınlıklarımızı, pişmanlıklarımızı, hayal kırıklıklarımızı geride bırakmanın ve pırıl pırıl yeni bir yıla hazırlanmanın tam zamanı. Şimdi, yılbaşı ağaçlarımız kurulmuş, hediyeler ağaç altında birikmeye başlamış, kahveler de demlenmişse herkes ekran başına! Bugün 2022’de burçları nelerin beklediğini öğreniyoruz!

Çalışkanlığı ayrı bir boyuta taşıyan koçlar!​

1-1024x1024.png

Koç burcu

Evrene olumlu enerjiler gönderdiğiniz bu dönemlerde karşınıza çıkacak fırsatlara hazırlıklı olun. Karşınıza çıkabilecek güçlükleri serinkanlılığınız ve realistik bakış açınızla halledeceksiniz. İş ve aşk hayatında prensipli, kontrolü elinde tutmayı seven siz koç burçlarını kendileriyle anlaşmaya çok yatkın yeni insanlar bekliyor. Başkalarından bağımsız ve özgürlüğünüze düşkün yapınızdan kaynaklı olarak romantik ilişkilerde anlaşmazlık yaşamanız mümkün. Ancak bu ufak problemlerin üstesinden gelmek için harcadığınız karşılıklı çaba sayesinde bu ufak pürüzü de halletmiş olacaksınız. Bu yıl siz koç burçları için çok bereketli ve bol kazançlı bir yıl. Maddi durumunuzun giderek daha iyi bir hal aldığı bu yılda kariyer ve maddiyat açısından kendinizi çok geliştireceksiniz.

Sabır ve iradenin burcu boğalar!​

2-1024x1024.png

Boğa Burcu

Girdiği yerde dikkatleri üstüne çeken bağalar, bu yıl sizleri çok güzel aşk ve arkadaşlık ilişkileri bekliyor! Sıcak kişiliğiniz ve dik duruşunuz ile öne çıktığınız bu aylarda değerlerinize önem veren, tutkularının peşinden giden ancak aynı zamanda prensiplerinden şaşmayan yeni insanlarla tanışmanız mümkün! Aile ilişkilerinizin düzeldiği, girdiğiniz kalabalık ortamlarda arkadaşınıza arkadaş kattığınız bol kahkahalı günler çok yakında. Sadece sabırlı olun ve nasıl fırsatların ayağınıza birer birer geldiğiniz görün. Sizlerden tek ricam, herkesi düşünmeyi ve kendinizi onlardan sorumlu hissetmeyi bırakın. İnsanların iyi niyetinizi ve yumuşak yüzünüzü suistimal etmesine izin vermeyin.

İkizler Burcu​

3-1024x1024.png

İkizler Burcu

Bu yıl da tez canlı kişiliğiniz ve insanlarla olan başarılı iletişim gücünüzden ötürü kıskanılmaya devam ediyorsunuz. Ancak bu yıl başarılara başarı katma yılı! Uzun zamandır girişmek istediğiniz işleri nihayet halletmeye karar verdiğiniz, gücünüzü toplayıp, gözünüzü kararttığınız bir yıl olacak. Aşk ve aile ilişkilerine merakınız ve sabırsızlığınız başınıza iş açacak olsa da maddi ve akademik açıdan çok başarılı işlere imza atacaksınız. Düşüncelerinizin sürekli değiştiği ve bazen sizin bile kendinizi artık tanıyamadığını düşündüğünüz bu dönemde kendinizi tanımak ve geliştirmek için bir sürü işe girişeceksiniz. Sabır gösterme ve iradenize hakim olma yeteneklerinizi geliştirdiğinizde üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok.

İyiliğin vücut bulmuş hali yengeçler!​

4-1024x1024.png

Yengeç Burcu

Aşk ve sevgi denince gözü hiçbir şey görmeyen, ailesine ve arkadaşlarına son derece sadık, biri dara düştüğünde uzanan ilk yardım eli olan yengeçleri bu yıl çok hızlı başlayan ama uzun soluklu aşk ilişkileri bekliyor. Güler yüzleri ve asil konuşma tarzları ile öne çıkan yengeçler bu yıl önüne koyduğu hedefleri gerçekleştirmek için tam gaz çalışmaya devam ediyor. Bu yıl sizler için önemli kararlar aldığınız, belki de çok radikal değişiklikler yaptığınız bir yıl olacak. Mütevazı kişiliğinize aldanıp sabrınızı zorlayacak insanlara karşı sabır göstermenizde fayda var. Zira uyumlu ve ılımlı oldukları kadar da inatçı ve kafasına koyduğunu yapan yengeç burçlarının tepesini attıracak bir çok insan kapıda sıra olmuş!

Lider sıfatının en çok yakıştığı burç: Aslan​

5-1024x1024.png

Aslan Burcu

Liderlik, organizasyon yetenekleri ve sabır denince ilk akla gelen aslan burçları bu yıl hayatında değişiklikler yapmaya oldukça müsait. Uzun zamandır rutinden sıkılmış olan aslan burçları bu sene özellikle aşk ilişkilerinde yeniliğe açık olacak. Kriterlerinizi ve beklentilerinizi tam karşılamasa da çekici bulduğunuz insanlara şans vereceksiniz. Bu sizin bazen olumlu bazen de olumsuz tecrübeler edinmenizi sağlayacak olsa da monotonluğu üstünüzden atmış olmaktan memnun olacaksınız. Kendinizi iş için çok hırpaladığınız ve gözünüzü fazla yükseklere diktiğiniz bir yıla giriyoruz. Dikkatli olun, hırslarınızın ve kendinize güveninizin huzurunuzu etkilemesine izin vermeyin.

Dürüstlüğün öncüsü başaklar!​

6-1024x1024.png

Başak Burcu

Farklı görüşlere sahip insanlarla iletişim kurmaktan hoşlanan başakları bu yıl birçok kendine has insan bekliyor. Sakin ve düzenli kişiliğiniz bazen dışarıdan gamsız olarak anlaşılsa da, bu yıl karşınızdaki ön yargıları çok sert şekilde kırdığınız ve insanları kendinize hayran bıraktığınız bir yıl olacak. Büyük ya da küçük bir terfi almanız oldukça mümkün zira sizinle çalışanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Sizlere bir şey katamayacakları gerekçesiyle kendi halinde insanlarla iletişim kurmaktan kaçmanız romantik ilişkilerde büyük fırsatlar kaçırmanıza sebep olabilir.

Girdiği ortamda herkesi etkisi altına alan teraziler!​

7-1024x1024.png

Terazi Burcu

İnsanlarla kolayca iletişim kurabilen ve ilgiden bu denli hoşlanan teraziler her ne kadar kendilerine güvenseler de, kararsızlıklarından kaynaklı olarak tam olarak ne istediğini bilmediği bir döneme giriyor. Kafasından bir çok farklı fikir geçmesine rağmen hiçbirinden tam emin olamadığı için kendilerini nadasa çekme ve bir hata yapmadan emin adımlarla ilerleme zamanı. Aşk hayatında flörtü ilişkinin kendisinden daha eğlenceli bulan teraziler, karşılarına çıkan yeni insanlarla beraber bu sene kendini oldukça geliştirecek. Bu yıl hiç beklemediği bir anda kötü haberler alması olası ancak serinkanlılığı sayesinde çözemeyeceği hiçbir şey yok.

Asilliğin ikinci adı: Akrepler​

8-1024x1024.png

Akrep Burcu

Geçtiğimiz sene içini fazla karartmış akreplere yeni yıl panzehir gibi gelecek! İş, okul ve özellikle aile içinde yaşadığı sıkıntılar ve sorumluluklar yüzünden bu yılın keyfini sürememiş akrepler kafasına koyduğu her hedefi gerçekleştirecek. Özellikle maddi olarak çok büyük bir yükseliş edecek. Sağlam ve ağırbaşlı duruşları sayesinde insanların güvenini kolayca kazanan akrepler bu yılın en şanslı burcu diyebilirim. Romantik ilişkilerinde çok sirkülasyon olacağını söylemek yanlış olur. Ancak o hep aradıkları ‘o’ kişiyi bulmaları an meselesi!

Diğerlerinden bi’ farklı olan burç: Yaylar​

9-1024x1024.png

Yay Burcu

Rahat kişiliği, özgürlükçü ruhu ve sanatsal kişilikleriyle öne çıkan yaylar, bu yıl son yıllarda fazlasıyla hak ettikleri huzuru bulacak. İç dünyasında daha önce karşılaşmadığı duyguları gün yüzüne çıkartacak insanlarla fikir alışverişinde bulunacak. Bu yıl biraz daha sabit fikirlerini değiştirmeye başlayacak. Kendi içlerinde zaman zaman hayatın anlamını sorguladıkları oluyor. Bu yıl kafasındaki soru işaretlerini teker teker silecek olan akrep burçlarını çok temiz ve başarılı bir yıl bekliyor.

Sevimlilik abidesi oğlaklar!​

10-1024x1024.png

Oğlak Burcu

Bu yıl oğlakları çok ciddi yatırım planları bekliyor. Yeni bir mal alımı veya satımı kesinlikle söz konusu. Geleceğini planlamaktan ve kendine hedefler koymaktan hoşlanan boğa insanlarını bu yıl hazırlıksız yakalanacakları sürprizler bekliyor! Aşk hayatında yavaş ama sağlam gelişmeler elde eden oğlak burçları bu yıl hayatlarının en verimli dönemine giriyor. Bazı huylarını da karşılıklı anlayış ile törpülemeyi başarırsa hiçbir sorun kalmayacak!

Dikine giden kovalar!​

11-1024x1024.png

Kova Burcu

Bu yıl diğerlerinin aksine burnunuzun dikine gitmeyi bıraktığınız ve olaylara daha objektif bir şekilde bakmaya başladığınız durumlar karşınıza çıkacak. Yaşadığınız maddi sıkıntılar ve aşk ilişkilerinin bir sonucu olarak bu yıl çok olgunlaşacak ve aynı hataları tekrar tekrar yapmaktan vazgeçeceksiniz. İş yerinde anlaşmazlıklarınızın olma ihtimali yüksek. Bu yüzden fevri hareketlerden kaçının, karşılığını aldığınızda siz de çok şaşıracaksınız!

İki göz iki çeşme balıklar!​

12-1024x1024.png

Balık Burcu

Genellikle yanlış anlaşılan, dendiği gibi duygusal, sevdiklerine karşı hassas ve sevecen ancak damarı da tuttu mu gözünü karartan balıklar bu yıl nihayet kafasında istediği insanı buluyor. Biraz zorlu süreçlerden geçecek olsalar da, ilişkilerinin olgunlaşması adına çok yol kat edecekler. Aynı zamanda geçen senelerde sorumluluk ve iş yüklerinden şikâyetçi olan balıkları ufak tatiller ve sürprizler bekliyor. Bu yıl nihayet balık burçları için hak ettiklerinin karşılıklarını alma zamanı!

The post 2022’de burçları neler bekliyor? appeared first on Eldori Blog.

Kaynak : Eldori
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.