Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi 1200'den fazla katılımcı ile birlikte gerçekleşen Tech.eu Summit London 2024'te neler yaşandı?

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Avrupa'daki girişim ve yatırım ekosisteminin en önemli etkinlikleri arasında yer alan Tech.eu Summit'in bu yıl Avrupa'nın girişimcilik başkenti olan Londra'da gerçekleşeceğini daha önce sizlere aktarmıştık. Global girişim ve yatırım ekosistemini iki gün boyunca Londra'da bir araya getiren Tech.eu Summit London 2024, sona erdi.


1200'den fazla katılımcı ve 120 konuşmacı​


Gelin 1200'den fazla katılımcı ve 120 konuşmacı ile gerçekleşen Tech.eu Summit London 2024'te iki gün boyunca neler olduğuna birlikte bakalım. Tech.eu Summit London 2024, 15 Mayıs akşamı düzenlediğimiz VIP Reception ile başladı. 116 Pall Mall'da düzenlediğimiz VIP Reception'a etkinliğimizim konuşmacılarının yanı sıra ekosistemin önemli isimleri de katıldı.

Londra'nın en prestijli etkinlik lokasyonlarından biri olan Old Billingsgate'te 16 - 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen Tech.eu Summit London 2024'te, yapay zekadan finansal teknolojilere, sağlık teknolojilerinden oyunlara ve uzay teknolojilerine kadar pek çok konuyu alanında uzman isimlerle konuştuk. Webrazzi Kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal'ın açılış konuşması ile başlayan Tech.eu Summit London 2024, tüm gün boyunca önemli isimleri ana sahnesinde ağırladı.

Etkinliğimizin konuşmacıları arasında yer alan Birleşik Krallık Parlamentosu Teknoloji ve Dijital Ekonomi Bakanı Saqib Bhatti, Birleşik Krallık'ın dijital geleceğine ilişkin vizyonunu ve teknolojik yenilik ve büyümeyi yönlendiren stratejik çalışmalarını Tech.eu Summit sahnesinde paylaştı.
Mehmet Fatih Kacır Türkiye girişim ekosisteminin detaylarını paylaştı​


Tech.eu Summit London 2024 çerçevesinde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mehmet Fatih Kacır ile keyifli bir röportaj da gerçekleştirdik. Kacır, röportajımızda hem etkinliğimiz hem de ülkemizdeki girişim ekosistemi ile ilgili görüşlerini paylaştı. Röportajımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Startup Stage ve Roundtable​


Ana sahnemizdeki panel ve sunumların yanı sıra Startup Stage ve Roundtable konuşmaları da iki gün boyunca ilgiyle takip edildi. Roundtable konuşmalarında yapay zeka teknolojileri, Londra'da yatırım yapmak, sınır ötesi iş birliğinin önemi ve gelişmekte olan Avrupalı girişimler için kaynak yaratmak gibi önemli konular masaya yatırıldı.

20'den fazla girişim Startup Stage'de sunumlarını gerçekleştirdi ve sahnemizde yer alan yatırımcıların sorularını yanıtladı. Etkinliğimizin ilk gününün akşamında is Tech.eu Night parti gerçekleşti. Tower Bridge ve Tower of London'ın hemen yanında yer alan The Reveller'da gerçekleşen Tech.eu Night partide katılımcılarımız bir araya geldi.

London Stock Exchange açılışı​


Etkinliğimizin ikinci günü ise London Stock Exchange'de başladı. Webrazzi Kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mehmet Fatih Kacır'ın da katıldığı özel bir etkinlikte Londra borsasını açtı. Etkinliğin ikinci gününde de ana sahnemizdeki panel ve sunumlar tüm hızıyla devam etti.
Tıpkı geçtiğimiz iki yılda Brüksel'de olduğu gibi Londra'da da böylesine büyük bir ilgi ile karşılanmak bizler için büyük bir gurur kaynağı oldu. Önümüzdeki süreçte hem Webrazzi hem de Tech.eu etkinliklerinin tüm hızıyla devam edeceklerini de ekleyelim. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.