Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Zynga Games Texas HoldEm Poker

Ruşen

Moderator
Yönetici
Sanırım, tek oynadığım oyun Zynga Games tarafından Facebook üzerinden oynanan Texas HoldEm Poker oyunu diyebilirim.

Eskiden hareketli süs eşyaları da bulunan oyunda zamanla yüzükler, saatler gibi oyun içerisinde eski ve kuvvetli olduğunuzu gösterebileceğiniz eşyalar bulunuyor. Poker oynarken rakip bulma derdiniz olmuyor ve diğer facebook poker oyunlarına göre kağıtların tasarımına kadar her obje dinlendirici diyebilirim.

Zynga haricindeki diğer firmalar tarafından Facebook'ta yayınlanan poker oyunlarının da bir çoğunu denedim ama gerçekten yorucu tasarımları var. Bir de rekabet çok önemli bence! Eskiden Texas HoldEm Poker'de rekabet çok daha üst seviyelerdeydi. Bir çok arkadaşımla birlikte oynuyorduk, şehir seçerek istediğimiz şehirdeki masalara oturabiliyorduk. Şimdi sadece arkadaşının katıldığı masaya giderek birlikte oynayabiliyorsun. Yani eskisi gibi geyik ortamı ortadan kalkmış oldu. Şehir ve oda seçerken çok eğleniyorduk açıkçası. Bir gün Madrid'te bir gün San Francisco da bir gün İzmir'de, şehir şehir geziyorduk. Bir de arkadaş olmadığımız halde tanıdık simalara denk gelebiliyorduk.

Oyunu bilgisayar, tablet ve telefondan oynayabiliyorsunuz. Ben mobil oyun kategorisinde açtım ama, aslında PC oyunları kategorisine de açabilirdim konuyu. Ama mobil uygulaması olduğu için mobil oyunlar kategorisinde açmak daha mantıklı geldi :geek:

Reklam

AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.