Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Termin Süresine Cumartesi Günleri İlave Ediliyor – Hepsiburada

MPWTR RSS

Moderator
Değerli İş Ortağımız,

Haftasonu sokağa çıkma yasağının kaldırılmasıyla birlikte müşteri memnuniyeti ve satış trafiğini arttırmak amacıyla 2 Haziran 2021 tarihi itibariyle daha önce ki uygulamamızda olduğu gibi, Cumartesi günleri iş günü sayılacaktır.

Böylelikle hep birlikte müşteriye doğru teslimat süreleri göstererek ürünün satışa dönmesini ve müşteri memnuniyetini arttırmış olacağız.

Cumartesi çalışma imkanı olmayan iş ortaklarımız; Cumartesi kargoya son teslim süresi dolacak olan siparişlerini Cuma gün sonuna kadar kargoya teslim etmelidir. Cumartesi çalışma imkanı olan firmalarımız Pazartesi yoğunluk yaşamamak adına ürünlerini haftasonu kargoya teslim edebilirler.

Önemli Not: Kargo veriliş süreleri müşterinin satın alma kararını doğrudan etkilediği için Hepsiburada olarak tüm iş ortaklarımıza bu süreyi en fazla “1” gün olarak belirlemesini öneriyoruz.

Saygılarımızla,

Hepsiburada

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.