Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Slither.io Tarzı Yılan Oyunu

Nasıl anlatacağımı hiç bilmiyorum. Son zamanlarda internet tarayıcısından bir yılan oyunu oynamaya başladım. Sizlere de tavsiye edeyim dedim. Ama nasıl anlatabileceğim konusunda hiçbir fikrim yok :geek:

Bu oyun türünün kesin bir kategorisi vardır. Slither.io son zamanlarda çok fazla donma sorunu yaşattığı için biraz araştırdım. Karşıma gulper.io çıktı. Renkler hipnoz etkisi yaratabilir biraz dikkatli oynayın ve fazla oynamaktan kaçının.

Oyunun temel mantığından bahsedeyim. Mouse ne tarafta ise yılan o tarafa hareket ediyor. Noktalar şeklindeki yemleri yedikçe yılanın büyümesini sağlıyorsunuz. Oyun haritası bir yuvarlak şeklinde, haritanın her yerine geçebilirsiniz.

Sizden başka bir yılana çarparsanız ölürsünüz. Size de başka yılan çarparsa o ölür. Tam ne kadar bilmiyorum ama büyük ihtimalle size çarparak ölen yılanın toplam puanının %33'ü anında size ekleniyor. Birde o yılanın postu yere düşüyor. Bu yılandan düşen postta yem olarak yeniliyor. Hemde çok hızlı büyümenizi sağlıyor.

Herhangi bir reklam ücreti falan almadım. Gerçekten güzel oyun olduğu için tavsiye ediyorum. Kesinlikle göz gezdirin.

Son bir not. Telefondan oynamak çok zor. Kesinlikle bilgisayardan oynayın. Mobil cihazda sıkılabilirsiniz.

HTML:
https://gulper.io
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.