Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

RB Nedir? Neye Göre Hesaplanır?

Metaren

Administrator
Yönetici
Reklam projemizde sıklıkla karşılaşacağınız "RB" site içerisinde kullanılan bir çeşit sanal para birimidir. 'R'eklam.'B'iz.TR sitemizin 'R'eklam 'B'akiyesi olarakta düşünebilirsiniz.

Çeşitli aktiviteler ile RB kazanmanızın ve reklamcılık faaliyetlerinde RB kullanımınız aktif edilmiştir.

RB nasıl biriktirilir?

Yayıncı hesabınızdan, sitelerinizi tanımlayın. Sitenizdeki reklam alanlarına uygun banner kodu oluşturun ve sitenize yayınlayın. GBM (Görüntüleme Başı Maliyet) ve TBM (Tıklanma Başı Maliyet) tekliflerinizi belirleyin. Sitenizde reklamlar görüntülendikçe ve tıklandıkça RB biriktireceksiniz.

RB nasıl kullanılır?

Reklam veren hesabınızdan, kampanya oluşturun. Oluşturduğunuz kampanya içerisine reklam oluşturarak görüntülenme veya tıklanma başına teklif sunun. Banner veya metin+görsel reklamlarınız yayınlansın. Belirteceğiniz teklife eşit veya daha düşük teklifleri kabul eden sitelerde reklamınız otomatik olarak yayınlansın. Sadece görüntülenme ve tıklanma başına RB hesabınızdan düşsün.
 
Benzer konular Forum Tarih
Metaren Reklam Projesi 6 445

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.