Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Rad Power Bikes, Cycle iş birliği ile elektrikli bisiklet abonelik servisi sunacak

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Pandemi ile birlikte elektrikli bisikletlerin kullanımının önemli ölçüde arttığını ve bu alana odaklanan girişimlerin büyük yatırımlar aldığını geçtiğimiz dönemlerde sizlere aktarmıştık. ABD'nin en önemli elektrikli bisiklet üreticileri arasında yer alan Rad Power Bikes, elektrikli bisiklet abonelik servisi sunacağını duyurdu.

Edindiğimiz bilgilere göre Rad Power Bikes, yeni servisi için Almanya merkezli elektrikli bisiklet abonelik hizmeti sunan Cycle markası ile iş birliğine de gitti. Rad Power Bikes ve Cycle iş birliği ile hayata geçirilen elektrikli bisiklet aboneliği pilot programı önümüzdeki hafta Berlin'de başlayacak.

İlk etapta RadRunner ve RadWagon modellerinin elektrikli bisiklet abonelik servisine ekleneceklerini de belirtelim. Söz konusu elektrikli bisikletler, elektrikli bisiklet aboneliği servisi kapsamında hem yıllık hem de aylık olarak kiralanabilecekler.

Rad Power Bikes ve Cycle iş birliği ile sunulan elektrikli bisiklet aboneliğinin 79,90 eurodan başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulacağını da paylaşalım. Elektrikli abonelik servisini kullanacak olan kişiler, elektrikli bisikletlerini Cycle'ın Kreuzberg'de yer alan mağazasından teslim alacaklar.

Cycle ile gerçekleştirilen iş birliği, Rad Power Bikes'ın elektrikli bisiklet aboneliği konusunda attığı ilk adım oldu. 2007 yılında Mike Radenbaugh ve Tyler Collins tarafından Seattle'da kurulan Rad Power Bikes, ABD'nin en çok tercih edilen elektrikli bisiklet üreticileri arasında yer alıyor.

Özellikle pandemi döneminde hızla büyüyen Rad Power Bikes'ın bugüne kadar 330 milyon dolar yatırım topladığını da belirtelim. Rad Power Bikes'ın elektrikli bisiklet abonelik servisinin diğer ülke ve şehirler için kullanıma sunulup sunulmayacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.