Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım İqos İluma Elektronik Sigara

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.
Iqos Sigara Modellerinin Özellikleri

Iqos sigara modelleri havayı kirletmeyen özelliği ile sağlığa da düzgüsel sigara kadar kirlilik vermemektedir. Normal sigaraların verdiği keyfi vermesine rağmen herhangi bir hava kirliliğine yol açmamaktadır. Koku problemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacağını da söyleyebiliriz. Temizliği ve bakımı oldukca kolay olduğundan uzun bir süre dayanıklılık gösterecektir.

Alüminyum kaplamaya haiz olan bu sigara modellerinin tasarımı son teknoloji ile çağdaş bir şekilde üretilmiştir. Ayrıca 4 değişik renk seçeneği ile modelleri sipariş etmek de mümkündür. Cihazların üretilmesi de endüksiyonlu ısıtma teknolojisine haiz olarak üretilmiştir. Ayrıca sigara yerine geçen bu cihazlar da otomatik başlangıç fonksiyonuna haiz sistem kullanılmaktadır.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.