Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hillary Clinton, Biden’ı Kripto Paraları Regüle Etmeye Çağırıyor

  • Konbuyu başlatan elif tanriverdi
  • Başlangıç tarihi
E

elif tanriverdi

Misafir
ABD’nin eski dışişleri bakanı Hillary Clinton; kripto paraların regüle edilmesi gerektiğini belirterek Biden’ın bu yönde harekete geçmesini söyledi.
Clinton, dün verdiği röportaj sırasında sosyal medyanın ve kripto paraların doğurduğu risklere değindi. Biden; “Nasıl ki geçen yüzyılın başında sanayi dönemine uygun kurallarımızın olması gerekiyorsa enformasyon dönemi için de kurallarımızın olması gerekiyor. Mevcut kurallar ile karşı karşıya olduğumuz durum için yeterli değil.” dedi.

Kripto paralarla yüklü miktarlarda paranın toplandığını belirten Clinton, kripto para ağlarının çeşitli durumlarda manipülatif amaç için kullanılabileceği konusunda uyarıda bulundu.“Çin, Rusya ve daha farklı devletlerin her türlü teknolojiyi kendi çıkarları için manipüle ettiğini görmekle kalmıyor; ister devletlerle iş birliği içinde ister kendi başına olsun, devlet adına hareket etmeyen tarafların devletleri istikrarsızlaştırdığını, doların rezerv para birimi statüsünü istikrarsızlaştırdığını görüyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

Hillary Clinton, Biden yönetiminin ele alması gereken çok fazla soru işareti olduğunu ve bunu yapmak için çok fazla zamanlarının olmadığını vurguladı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Hillary Clinton, Biden’ı Kripto Paraları Regüle Etmeye Çağırıyor yazısı ilk önce Kripto Blogu üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam