Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Google Benim İşletmem Kaldırılıyor

Theaa

Uzman Üye
Uzman Üye
Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Google, aldığı karar ile işletme hesaplarının bulunduğu, ‘’Google Benim İşletmem ‘’ uygulamasını kaldırıyor. İşletme sahipleri tarafından Google’da oluşturulan profiller artık kullanılmayacak.

Küçük ölçekli şirketler için büyük öneme sahip olan Google Benim İşletmem, bulunabilirlik açısından oldukça fayda sağlamaktadır. Yerel işletmelerin, bütçe ayırmadan arama sonuçlarında çıkmasına yardımcı oluyor. Artık bu durum değişiyor.

Müşterilerle İletişim Kurma Yönteminizi Güncelleyin.

İşletme Profilinizi güncel tutmak ve müşterilerle bağlantı kurmak için Google Haritalar ve Arama’dan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

google-maps-300x300.png

The post Google Benim İşletmem Kaldırılıyor appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Kaynak : Globalnet