Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Futbol Forum Sitesi

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

LMakani

Yeni üye
Forum Sitemiz: FTRBALL.COM

Günümüzde forum siteleri, twitter gibi mecralar nedeniyle artık eskisi kadar ilgi çekici gelmiyor olabilir ancak seviyeli tartışmaya dayalı, herkesin az ya da çok fikir sahibi olabildiği futbol gibi bir spor dalı için 'futboldan anlamıyorsun' anlayışının olmadığı bir platform olma amacına sahibiz. İsterseniz futbolu teknik-taktik-analiz kısmıyla ele alın, isterseniz futbolu sadece kağıt üzerinde konuşun. Forum sitemizde hakaret ve iftira dışında her şekilde futbol bilginizi bize aktarın.

Forum sitemizde sadece futbol konuşmakla kalmıyoruz. 2022 Dünya Kupası Tahmin Yarışması'na ve bundan sonra da düzenlenecek ödüllü yarışmalarımıza ücretsiz olarak katılabilir ve büyük ödüller kazanabilirsiniz. Forum sitemizdeki son katılım tarihi 19 Kasım 2022 olan Tahmin Yarışması'na hemen şimdi katılarak, şampiyon üyenin kazanacağı 200TL değerindeki (Google Play/Steam) cüzdan kodunu kazanan kişi siz de olabilirsiniz!
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.