Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Elon Musk Kimdir? Elon Musk Bilgileri

  • Konbuyu başlatan Metaren
  • Başlangıç tarihi
M

Metaren

Misafir
Elon Musk, mühendis, endüstriyel tasarımcı, teknoloji girişimcisi ve hayırseverdir. Doğduğu yer olan Güney Afrika Cumhuriyeti dışında, Kanada ve ABD vatandaşıdır ve günümüzde hâlen 20 yaşında göç ettiği ABD’de yaşamaktadır.

Kripto Para ve coin dünyası ile ilgili Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla piyasayı etkilediği, spekülasyon oluşturduğu belirtilen Elon Musk, 28 Haziran 1971 doğumludur.

elon-musk-bitcoin.jpg

Elon Musk Kripto Para Twitter Paylaşımları

Güney Afrika’da dünyaya gelen, Kanada ve ABD vatandaşlığı alan Dünya’nın en zengin yaşayan insanı Elon Musk FRS ünvanına sahiptir.


Elon Musk Kimdir? Elon Musk Bilgileri içeriği, Kim Kimdir? platformunda Metaren yazarı tarafından kaleme alınmıştır. MWTR forumunu takip ederek daha fazla içeriğe erişebilirsiniz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.