Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Düğün Davetiyesi Satın Al

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

saturn

Kıdemli Üye
Düğün davetiyesi her evlenmeye talip çiftlerin sevdiklerine, yakınlarına, arkadaşlarına ve akrabalarına "davet" hedefiyle verdiği evlenme gününe şahitlik çağrısıdır. Yüzyıllardan beri gelen Anadolu Kültüründe evlilikler akrabalarla ve yakınlarla beraber eğlenerek yapılır. Bunun için de öncesinde "eski zamanlardan beri" kapı kapı gezilir davet bırakılır. Düğün davetiyesi denildiğinde yüzlerce binlerce kağıttan oluşan, farklı tasarımlara sahip olabilen ve evlenecek çiftlerin evlenme yeri, konumu, açıklamaları, isimler vs..herşey ilave edilir.

Düğün davetiyesi modelleri de bu kapsamda değerlendirilerek satın alınır. Artık Düğün davetiyesi denildiğinde akıllara "dijital düğün davetiyesi" geliyor. Çünkü günümüzün teknolojik koşullarında, herkesin eposta/email, telefon ve bilgisayar kullanımı yaygınlaşmışken SMS üzerinden otomatik liste şekilde davet gönderimi yapılabiliyor. Ayrıca sesli ileti şeklinde profesyonel seslendirme yapılarak da düğün davetiyesi oluşturulabiliyor. Hem ağaçtan tasarruf etmiş olup çevreci bir yaklaşım sergiliyorsunuz hem de sevdiklerinize normal kağıt davetiyelerden daha güzel bir sunum hazırlayabiliyorsunuz.

Düğün davetiyesi fiyatlarını merak ediyorsanız güncel davetiye fiyatlarını www.kutladim.com adresinden öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa sitedeki iletişim bölümündeki form üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Ek olarak;

Direkt whatsapp desteği: 0850 308 74 25
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.