Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Dijital Pazarlama Ajansı Alaturka Medya

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

dolphing

Yeni üye
Herkese Merhaba;Arkadaşlar yakın zamanda startup projesi ürettik. 3D yazıcılar üzerine çok güzel ürünler oluşturarak bunun pazarlamasını yapacaktık. Fakat eksik görünen çok şey vardı. Öncelikle web sitemizin inşaası, web site inşaa edildikten sonra reklamının tanıtımının da yapılması gerekecekti. Sonra SEO yapılması gerekecekti vs vs vs..birçok iş yükü başımıza bela olmuştu.Biz de kolları sıvadık işini iyi yapan profesyonel Dijital pazarlama ajansı bulalım dedik.Şimdi piyasada biliyosunuz çok sayıda dijital medya uzmanı olarak da kendini gösteren sayısız firma var. Hangibirine güveneceğimizi de şaşırdık açıkçası. Bu yüzden her görüştüğümüz firmaya güvenmek yerine listeleme şekilde en güvenilir hangisiyse onunla çalışalım dedik.

Tabi dijital reklam ajansı yönünden karar alırken arkadaşlar çok dikkatli olmanız gerekiyor. İşini bilmeyen insanlarla çalışırsanız kötü sonuçlar da ortaya çıkabilir. Bunu yaşamamak adına epey araştırma yaptık sonunda bulduk. Türkiyede bizce açık ara en iyi dijital pazarlama ajansı Alaturka Medya diyoruz.

Gerek facebook ads ve google ads reklamlarıyla az krediyle çok ziyaretçili geridönüşlerle satış oranlarımızı artırdık, gerekse de harika banner logo'ya sahip web sitemizi yaptırdık. SEO uyumlu olması da tabiki bizim için ayrıcalıklı oldu. Alaturka medya bize yaptığı backlink ve seo çalışmaları gibi reklam faaliyetleriyle rakiplerimizle rekabet edebileceğimiz statüye bizi getirdi.

Son olarak;
Bizim için çok çalıştılar. Tüm Alaturka Medya www.alaturkamedya.com.tr ekibi ve çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyoruz.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.