Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Blockchain Talks: Web3 oyunlarının geleceği ve oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmak

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Blockchain Talks canlı yayın serimizin ilk bölümünde Web3 ve topluluk destekli iş modellerinin geleceği konuşulduğunu sizlere geçtiğimiz Mayıs ayında aktarmıştık. Canlı yayın serimizin ikinci bölümü ise 19 Ağustos Cuma günü saat 11.00'de gerçekleşecek.

Blockchain Talks'un ikinci bölümündeki konumuz ise Web3 oyunlarının geleceği ve oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmak. Web3 oyunlarına odaklanan konumuzu alanında uzman isimler ile birlikte canlı yayınımızda derinlemesine konuşacağız.

Konuşmacıları arasında Paribu Ventures yöneticisi Utku Dördüncü, No Surrender Game Studio kurucu ortağı Berke Dikmen ve No Surrender Game Studio kurucu ortağı Çağlar Gökçe'nin yer aldığı serimizin ikinci canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Web3'ün popülerliğinin artması ile birlikte bu alanda hizmet veren girişimlere yapılan yatırımlarda da önemli bir artış yaşandığını ve Web3 yatırımları konusunda söz sahibi olmak isteyen Paribu'nun geçtiğimiz Ocak ayında Paribu Ventures'ı duyurduğunu da hatırlatalım.

Canlı yayınımızda Web3 odaklı oyunlar ve bu oyunlar içinde yer alan ekonomilerin sürdürülebilirliğinin korunması ile ilgili pek çok önemli detayı bulabilirsiniz. 19 Ağustos Cuma günü saat 11.00'de görüşmek üzere!

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.