Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Binance de Kripto alım satım

alone

Kıdemli Üye
Binance alım satım süreçlerini üyelerin hizmetine sunarak hızlı bir şekilde kripto para borsa içine dahil olup alım ve satımlarınıza güç veren son derece güvenilir bir sitedir. İlk bitcoininizi satın almak için çok basit şekilde üç adım yeterli olacaktır.

3 Adım Yöntemi​

Binance nasıl üye olunur sorusuna yanıt üç adım olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk yapacağımız adım bir e posta ve şifre belirleyerek hesap açmak ikincisi belirlemiş olduğumuz e-mail adresini doğrulamak üçüncüsü ise bir bitcoin satın almak olacaktır. Kullanıcılar çeşitli ödeme şekilleri ile kolayca bitcoin ve farklı kripto paraları da satın alma imkanları da vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi: