Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Binance CEO’sundan UST ve LUNA Hakkında Açıklama Yaptı

• Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Binance CEO-sundan UST ve LUNA Hakkında Açıklama Yaptı

Terra’nın stablecoini UST’nin çöküşünün ardından tüm gözler kripto para ekosistemine geri döndü.

Dün yapılan açıklamalarında UST ve Luna’daki çöküşün kripto para ekosistemi için önemli bir dönüm noktası olacağını ifade eden Binance CEO’su Cz, bugün de UST hakkında konuştu.

Mevcut durumda ellerinde UST olup olmadığı sorularına da açıklık getiren CEO; işlem ücretlerinden kaynaklı olarak UST’leri olduğunu ancak bunlarında değerinin şimdi sıfıra yakın olduğunu ifade etti.

“Twitter’dan bazı yorumları okuyunca Binance’in herhangi bir UST’si olup olmadığını sormadığımı fark ettim.Güvenlik nedeniyle adminlere sormadan bazı bilgilere erişemiyorum.Şimdi sordum.Muhtemelen işlemlerden gelen komisyon ücretleri nedeniyle biraz UST’miz var ve şimdi değeri sıfıra yakın. Bu aklımda olan bir şey değildi. Önceliğimiz kullanıcılarımız.”

Söylentilerin bir türlü bitmediğinin altını çizen CEO; son olarak Binance’in UST satın almadığını ifade etti.

Bir yatırımcının Luna ve UST hakkında yatırımcılara ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz sorusunu da yanıtlayan Cz şunları söyledi:

“Benim için net olan şuydu;

Yüksek APY = yüksek risk

Yeni para = yüksek risk

Tüm yumurtalarınızı aynı sepete koymayın. Çeşitlendirin”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

Binance CEO’sundan UST ve LUNA Hakkında Açıklama Yaptı yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu