Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Aktif gürültü önleme özellikli Philips Fidelio L3 incelemesi

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Aktif gürültü engelleme özellikli kafa üstü premium kulaklıklar her geçen gün yeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Bu videomuzda Philips'in üst düzey kulaklık modelleri arasında yer alan Philips Fidelio L3 modeline yakından bakıyoruz.

Kapalı kulak üstü tasarıma sahip olan bir kablosuz kulak olan Philips Fidelio L3, sadece siyah renk seçeneğine sahip. Kutusundan taşıma çantası, kılıfı, kablolu kullanım için kulaklık kablosu ve şarj kablosu ile birlikte çıkan Philips Fidelio L3, 360 gramlık bir ağırlığa sahip.

Genel olarak metal bir tasarıma sahip olan Philips Fidelio L3 modeli oldukça şık tasarlanmış. Philips Fidelio L3 modelinde herhangi bir şekilde katlanma özelliği ise bulunmuyor. Kulaklıkların üzerinde yer alan dokunmatik alanlar ile kontrol edilebilen Philips Fidelio L3, mobil uygulama desteğine de sahip.

40 mm sürücüleri sayesinde ses performansı anlamında oldukça başarılı olan Philips Fidelio L3, aktif gürültü önleme özelliğine de sahip durumda. Çift mikrofon ile iyi bir mikrofon deneyimi de sunan Philips Fidelio L3, Bluetooth 5.1 bağlantısı sunuyor.

Philips Fidelio L3 modelinin en başarılı özelliklerinden biri ise çoklu cihaz desteği. Bu destek sayesinde Philips Fidelio L3 modeli aynı anda iki cihaza birden bağlanabiliyor. Normal kullanımda 38, aktif gürültü önleme açık olduğunda ise 32 saate kadar dinleme süresi sunan Philips Fidelio L3, ülkemizde 4 bin 800 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.