Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Aile Dizimini Olumsuz Etkileyen Durumlar

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Aile Kök Açılımı, Aile Dizimi​

Aile Kök Açılımı Ailede bulunan kişilerin gerçekleştirmiş olduğu olumsuz durumların uzun bir süre nesilden nesile aktarılması ve en sonunda şimdiki zaman durumunda birçok farklı etken olarak ortaya çıkması olarak açıklanmaktadır. Özellikle ortaya çıkan etkenler arasında psikolojik ya da fiziksel sorunlar kendini göstermektedir. Örnek olarak bir kadının güvendiği birisi tarafından ihanete uğramasını ele alalım.

Daha sonra başka bir kişi ile evlenen bu kadının bir çocuğu olmuş. Kadının başına gelmiş olan bu yoğun durum acı bir şekilde başka bir kişi tarafından olan çocuğuna geçebilmektedir. Çocuk bu durumda hiçbir zaman karşı cinse karşı güven sağlayamamaktadır. Her zaman bir şüphe ve kaygı hali içerisinde olmaktadır. Bu durumlar nesilden nesile aktarılarak çeşitli aile fertleri aracılığıyla birbirine de yansıtmaktadır.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.