Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Adidas ve Coinbase'in yeni iş birliğinden ne bekliyoruz?

  • Konbuyu başlatan Tuğçe İçözü
  • Başlangıç tarihi
T

Tuğçe İçözü

Misafir
Adidas dün paylaştığı bir tweet ile günümüzün en önemli kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase ile yeni bir iş birliğine adım attığını duyurdu. İş birliğinin detayları henüz bilinmiyor. Ancak Coinbase'in Adidas'ın tweetini alıntılamasının ardından ortaklığın NFT üzerine olduğu düşünülmeye başlandı.

Zira Coinbase, NFT toplululuğun her sabah birbirini selamlamak için sıkça kullandığı Günaydın'ın (Good Morning) kısaltması "Gm" ifadesini kullandı. Adidas da bu tweet'e "Gm" yazarak cevap verdi. İkilinin topluluğu şimdiden benimsediğini söyleyebiliriz.

gm @adidasoriginals. Welcome to the party, partner! https://t.co/fWlrf3B2JM

— Coinbase (@coinbase) November 24, 2021Coinbase, paylaştığı tweette Adidas'a "Partiye hoş geldin" dedi. İlerleyen dönemde Adidas'ın oyunlar, VR ya da metaverse için üreteceği 3D giyim ve ayakkabı koleksiyonunu NFT pazar yerlerinde satışa çıkaracağını söylemek mümkün.

Coinbase, Ekim ayında OpenSea gibi platformlarla rekabet edebilmek adına kendi NFT platformunu kuracağını duyurmuştu. Coinbase CEO'su Brian Amstrong, 11 Kasım'da yaptığı açıklamada ise kuracakları yeni NFT pazar yerinin, şirketin kripto para işlerinden çok daha büyük olacağını söylemişti. Coinbase'in üçüncü çeyrekte 1.3 milyar dolar gelir elde ettiğini düşünürsek, yeni NFT pazar yerinin ses getireceğini ifade edebiliriz. Bekleme listesi için 2.5 milyon kişinin başvurduğu bu yeni NFT pazar yerinin ilk ortaklıklarından birinin Adidas olması ise; NFT pazarının şimdikinden çok daha hareketli bir hal alacağını gösteriyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Benzer konular

Reklam