Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim?
#1


Bir WordPress Hosting hizmeti aldınız ve sitenize WordPress üzerinden tema kurmak istiyorsunuz. Bunun için öncelikle Plesk Panel'e giriş yapmanız gerekmektedir. Plesk Panel'e giriş yaparken yaşadığınız herhangi bir sorun olduğunda veya takıldığınız bir durumda ilgili makalemizi incelemeniz sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Plesk Panel'e giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada sol taraftaki kategorilendirilmiş menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "WordPress" sekmesine girmeniz gerekmektedir.

linux hosting

"WordPress" sekmesine girdiğiniz zaman karşınıza aşağıdaki resimde de görebileceğiniz "Örnekler" sayfası gelecektir. "Örnekler" sayfasında size ait herhangi bir örneğin menüsünde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretli "Temalar" butonuna basmanız gerekmektedir.

"Eklentiler" sayfasına girdiğiniz zaman açılan sayfada size siteniz için kurabileceğiniz temaları gösterir. Tema seçeneklerinin başında bulunan ve aşağıdaki resimde işaretli olan ikonlara tıklayarak hangi temayı sitenize kuracağınızı seçebilirsiniz. Sitenize kuracağınız temayı seçtikten sonra "Kur" butonuna basarak seçili temayı sitenize kurabilirsiniz.

linux web hosting

Kullanmakta olduğunuz ve artık kullanılmasını istemediğiniz tema silmek için ise "+Kur" butonunun hemen yanındaki ve aşağıdaki resimde işaretli olan "Sil" butonuna basarak seçtiğiniz temayı silebilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hosting Terimleri otuken34 0 2 1 saat önce
Son Yorum: otuken34
  Cloud ( Bulut ) Hosting ile Paylaşımlı Hosting Arasındaki Farklar Nelerdir ? otuken34 0 4 Dün, Saat: 11:17
Son Yorum: otuken34
  Web Hosting Nedir? Site Nasıl Hazırlanır? Laplace 0 5 Dün, Saat: 11:09
Son Yorum: Laplace
  Yalnızca 3 Basit Adımda Bir Web Sitesi Nasıl Yayınlanır? Laplace 0 5 18-05-2019, Saat: 21:05
Son Yorum: Laplace
  Sınırsız Domain Hosting ile Windows Web Hosting Planı Laplace 0 7 17-05-2019, Saat: 16:44
Son Yorum: LaplaceKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? nedir?, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? nasıl yapılır?, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? hakkında detaylı bilgi, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? indir, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? donwload, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? teması, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? eklentisi, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? hilesi, en iyi WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim?, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? destek, WordPress Hosting'te Temaları Nasıl Siteme Ekleyebilirim? yardım