Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim?
#1


WordPress Hosting'te yazılıma ait dosyaları görüntülemek ve düzenlemek için öncelikle Plesk Panel'e giriş yapmanız gerekmektedir. Plesk Panel'e giriş yaparken takıldığınız veya sorun yaşadığınız herhangi bir durumda ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz.

linux hosting

Plesk Panel'e giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen sayfada sağdaki menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "WordPress" sekmesine girmeniz gerekmektedir.

linux web hosting

"WordPress" sayfasına girdiğiniz zaman karşınıza açılan sayfada ortada yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "Dosyaları Yönetin" butonuna basmanız gerekmektedir. "Dosyaları Yönetin" sekmesine girdiğiniz zaman açılan sayfada dosyalarınızı yönetebilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hosting Terimleri otuken34 0 2 1 saat önce
Son Yorum: otuken34
  Cloud ( Bulut ) Hosting ile Paylaşımlı Hosting Arasındaki Farklar Nelerdir ? otuken34 0 4 Dün, Saat: 11:17
Son Yorum: otuken34
  Web Hosting Nedir? Site Nasıl Hazırlanır? Laplace 0 5 Dün, Saat: 11:09
Son Yorum: Laplace
  Yalnızca 3 Basit Adımda Bir Web Sitesi Nasıl Yayınlanır? Laplace 0 5 18-05-2019, Saat: 21:05
Son Yorum: Laplace
  Sınırsız Domain Hosting ile Windows Web Hosting Planı Laplace 0 7 17-05-2019, Saat: 16:44
Son Yorum: LaplaceKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? nedir?, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? nasıl yapılır?, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? hakkında detaylı bilgi, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? indir, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? donwload, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? teması, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? eklentisi, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? hilesi, en iyi WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim?, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? destek, WordPress Hosting'te Site Dosyaları Nasıl Yönetebilirim? yardım