Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir?
#1


WordPress Hosting'te hazırladığınız sitenize tema kurmak için için öncelikle Plesk Panel'e giriş yapmanız gerekmektedir. Plesk Panel'e giriş yaparken takıldığınız veya sorun yaşadığınız herhangi bir durumda ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz. Plesk Panel'e giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen sayfada sağdaki menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "WordPress" sekmesine girmeniz gerekmektedir.

linux hosting

"WordPress Yönetim" sayfasına girdiğiniz zaman karşınıza gelen sayfada başlığın hemen altında ortada yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "Temalar" butonuna basmanız gerekmektedir.
"Temalar" sayfasına girdiğiniz zaman yine ortada yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "+Kur" butonuna bastığınız zaman size edinebileceğiniz temaların olduğu sayfaya sistem sizi yönlendirecektir.

linux web hosting

Aşağıdaki resimde görebileceğiniz açılan "Eklentiler ve Temalar" sayfasından siteniz için istediğiniz temayı seçip seçeneğin sağında yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "Kur" butonuna basarak kolay bir biçimde kurabilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ALTIN FİYATLARINDA Kİ DALGALANMALAR NASIL TAKİP EDİLİR? Laplace 0 16 02-07-2019, Saat: 09:53
Son Yorum: Laplace
  Wokeey - Türkiyenin Ücretsiz Premium Wordpress Eklenti Sitesi Laplace 0 19 01-07-2019, Saat: 18:19
Son Yorum: Laplace
  Visa kredi kartı numarası nasıl alınır? deniz 0 23 19-06-2019, Saat: 18:29
Son Yorum: deniz
  Trendfx Nasıl Bir Site? Laplace 0 20 18-06-2019, Saat: 13:37
Son Yorum: Laplace
  Mersin Klima Bakım Servisi Laplace 0 27 11-06-2019, Saat: 21:01
Son Yorum: LaplaceKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? nedir?, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? nasıl yapılır?, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? hakkında detaylı bilgi, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? indir, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? donwload, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? teması, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? eklentisi, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? hilesi, en iyi WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir?, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? destek, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? yardım