Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir?
#1


WordPress Hosting'te hazırladığınız sitenize tema kurmak için için öncelikle Plesk Panel'e giriş yapmanız gerekmektedir. Plesk Panel'e giriş yaparken takıldığınız veya sorun yaşadığınız herhangi bir durumda ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz. Plesk Panel'e giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen sayfada sağdaki menüde yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "WordPress" sekmesine girmeniz gerekmektedir.

linux hosting

"WordPress Yönetim" sayfasına girdiğiniz zaman karşınıza gelen sayfada başlığın hemen altında ortada yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "Temalar" butonuna basmanız gerekmektedir.
"Temalar" sayfasına girdiğiniz zaman yine ortada yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "+Kur" butonuna bastığınız zaman size edinebileceğiniz temaların olduğu sayfaya sistem sizi yönlendirecektir.

linux web hosting

Aşağıdaki resimde görebileceğiniz açılan "Eklentiler ve Temalar" sayfasından siteniz için istediğiniz temayı seçip seçeneğin sağında yer alan ve aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "Kur" butonuna basarak kolay bir biçimde kurabilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hosting Terimleri otuken34 0 2 2 saat önce
Son Yorum: otuken34
  Cloud ( Bulut ) Hosting ile Paylaşımlı Hosting Arasındaki Farklar Nelerdir ? otuken34 0 4 Dün, Saat: 11:17
Son Yorum: otuken34
  Web Hosting Nedir? Site Nasıl Hazırlanır? Laplace 0 5 Dün, Saat: 11:09
Son Yorum: Laplace
  Yalnızca 3 Basit Adımda Bir Web Sitesi Nasıl Yayınlanır? Laplace 0 5 18-05-2019, Saat: 21:05
Son Yorum: Laplace
  Sınırsız Domain Hosting ile Windows Web Hosting Planı Laplace 0 8 17-05-2019, Saat: 16:44
Son Yorum: LaplaceKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? nedir?, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? nasıl yapılır?, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? hakkında detaylı bilgi, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? indir, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? donwload, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? teması, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? eklentisi, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? hilesi, en iyi WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir?, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? destek, WordPress Hosting'te Bakım Modu Nasıl Aktifleştirilir? yardım