Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Ücretsiz ".site"niz Olsun!
#1


Arkadaşlar lafı hiç uzatmadan konuya girmek istiyorum. Forumumuzun gelişmesi ve ayağınızın alışması için @admin'den onay alarak MWTR adına ".site" uzantılı bir domain hediyesi çekilişi yapıyorum.

Katılım ve kazanmak oldukça kolay aslında.. Foruma üye olun ve bu konu altına katıldığınızı belli eden en az 5 kelimeden oluşan bir yorum atın.. 

Ayrıca forum içi aktiviteleriniz ile MWTR bakiyesi kazanıp, TL'ye çevirebilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Çekilişe katılım 16.09.2018 pazar gecesi - saat 21:00'da kapatılacaktır. Net saat veremiyorum ama pazar gecesi pc başına geçince çekilişi yapıp, kazanan arkadaş ile pm yolu üzerinden iletişime geçeceğim.
1
Ara

#2
Ek olarak kampanyaya katılan üyelerimizden birine " https://metaren.web.tr/domain-cekilisi-konusu " konusunda da açıkladığım gibi, 1 adet domain hediyeside benden.

Linkteki konuya ve buradaki konuya yorum yapan üyelerimizi toplayıp 1 kazananı çekiliş ile belirleyeceğim. Kazanan üyemize 1 adet domain hediyesi vereceğim. ".club / .xyz / .store" uzantılarından birini seçme hakkına sahip olacaklar.

Benim kampanyamda iki tarafa da yorum yapan üyenin 2 katılım hakkı olmuş olacak, çekilişe katılanlar listesine adı 2 kez yazılmış olacaktır.

Bol şans.
Admin - İmzası
 Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

1
1
Ara

#3
Benimde bir .site'm olsun istiyorum. Sanırım katılım şartını karşıladım.
1
Ara

#4
@Theaa tek katılım olduğu için kazanan @Buğra 'ya iletişime geçmesiyle birlikte ödülü teslim etmeni beklerim. 

Ödül kazanıldığı için konu kilit.
Admin - İmzası
 Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Ücretsiz ".site"niz Olsun! nedir?, Ücretsiz ".site"niz Olsun! nasıl yapılır?, Ücretsiz ".site"niz Olsun! hakkında detaylı bilgi, Ücretsiz ".site"niz Olsun! indir, Ücretsiz ".site"niz Olsun! donwload, Ücretsiz ".site"niz Olsun! teması, Ücretsiz ".site"niz Olsun! eklentisi, Ücretsiz ".site"niz Olsun! hilesi, en iyi Ücretsiz ".site"niz Olsun!, Ücretsiz ".site"niz Olsun! destek, Ücretsiz ".site"niz Olsun! yardım