Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri
#1


En ünlü Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri Patlama Yaptı - insandedikleri.com - İnsan Dedikleri olarak bilinin ve instagram fenomeni olan Eyüp Esen tarafından bir süre önce kurulan Youtube Haber sitesi insandedikleri.com piyasaya çok hızlı girdi. Türkiye’nin ilk ve tek Youtuber haber sitesi niteliği taşıyan bu site özellikle fenomenler tarafından sıkça takip edilir hale geldi. Yeni video çekecek veya şarkı çıkaracak bir çok ünlünün bu sitede önceden haber yaptığı biliniyor. Youtube severlerin, Youtube’dan sonra en çok takip ettiği platform haline gelen İnsan Dedikleri büyük bir ilgi ile ziyaretçi kitlesine ulaşıyor. İnsan Dedikleri platformu sadece bir web sitesi üzerinden faaliyet göstermiyor. Aynı isimle açılmış kişisel bir insan dedikleri instagram hesabında ve YouTube hesabı da bulunuyor.


İnsan Dedikleri Youtube Kanalı Tüm Sektörleri ve İçerik Üreticilerini Bir Araya Getirmeyi Hedefliyor. Asıl sistemin big bang yaratacak olan bölümü ise bu insan dedikleri YouTube kanalı. Tüm sektörleri ve video içerik üreticilerini bir araya getirmeyi hedeflemek ile beraber bunu da başarmaya çok yakındır. İlk zamanlarda kesinlikle gelir hedeflemeyen İnsan Dedikleri Platformu sahibi ve yöneticisi Eyüp ESEN bir süre sonra Youtube Türkiye platformu elemeyi hedeflemektedir. Şimdiden bu konuda tek olan insandedikleri.com ve İnsan Dedikleri Youtube platformu yakın gelecekte IOS ve Android uygulamaları ile de sektörde yer alması planlanmaktadır. İnsan Dedikleri Youtube Haber sitesini, insan dedikleri YouTube hesabı, insan dedikleri instagram hesabı na buradan ulaşabilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  youtube türkiye haberleri osman75 0 4 9 saat önce
Son Yorum: osman75
  Oyun Sitesi deniz 0 6 24-08-2019, Saat: 10:41
Son Yorum: deniz
  Türkiye'nin 1 Numaralı Kadın Sitesi Laplace 0 5 23-08-2019, Saat: 20:20
Son Yorum: Laplace
  Türkiyenin En İyi İPTV İzleme Sitesi sosyaladam 0 20 03-08-2019, Saat: 16:41
Son Yorum: sosyaladam
  Hack Forum, Warez, Hacker Sitesi skirubo 0 23 01-08-2019, Saat: 01:06
Son Yorum: skiruboKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri nedir?, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri nasıl yapılır?, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri hakkında detaylı bilgi, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri indir, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri donwload, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri teması, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri eklentisi, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri hilesi, en iyi Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri destek, Türkiye Youtube ve Youtuber Haber Sitesi İnsan Dedikleri yardım