Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Su Yalıtımı
#1


Yeni bir ev gördüğünüzde henüz yıpranmamış olan dış cephe, muntazam dekore edilmiş duvarlar ve gösterişli yüzeyler ilginizi çekebilir. Ancak su yalıtımı yapılmamış bir evde canınızın sıkılması için birkaç sene geçmesi yeterli olacaktır. Su yalıtımı olmayan bir binada zamanla duvarlar nem çekmeye başlar. Bu durumda hem duvarlarınız, hem eşyalarınız hem de sizin sağlığınız risk altında demektir. Su yalıtımı günümüz yaşam şartlarında gerekli değil zorunlu bir uygulama haline gelmiştir diyebiliriz.

Suyun ve nemin evlerimize vereceği zarardan korunmak için su yalıtımı yapılması gerekir. Türkiye’de bu konuda en iyi çözümleri suna Venedik Yalıtım birçok alanda hizmet veriyor. Bodrumlarda su yalıtımı, asansör çukurlarının yalıtımı, ıslak hacim yalıtımları, çatı, teras yalıtımları ve diğer her alanda yaptıkları başarılı projelerle su yalıtımını profesyonel olarak sağlamaktadırlar. 

Su yalıtımı ihtiyaçlarınız için www.venedikyalitim.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ses Yalıtımı Maham 0 27 26-10-2019, Saat: 13:37
Son Yorum: Maham
  Çatı Penceresi ve Mükemmel Isı ve Su Yalıtımı - Fakrocatipenceresi.com Maham 0 144 18-06-2019, Saat: 12:13
Son Yorum: MahamKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Su Yalıtımı nedir?, Su Yalıtımı nasıl yapılır?, Su Yalıtımı hakkında detaylı bilgi, Su Yalıtımı indir, Su Yalıtımı donwload, Su Yalıtımı teması, Su Yalıtımı eklentisi, Su Yalıtımı hilesi, en iyi Su Yalıtımı, Su Yalıtımı destek, Su Yalıtımı yardım