Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Sosyal Medya Danışmanlığı
#1


Ben Burak Özkoçak. Yaşamaya başlayacağım bu dünyaya gözlerimi 13.05.1996 tarihinde Ankara’nın bir bahar gününde açmışım. Büyüme aşamasında ve gelecek adına attığım her adımda hayatın bana kattıklarını biriktirerek bu günlere ulaştım. Hayat tecrübesi ve yaptığım iş adına bohçamda çok şey biriktirdim. Şimdi bu biriktirdiklerimi daha da geliştirerek insanlarla paylaşma aşamasındayım. Çalışma hayatımı en sevdiğim platformlar ile ilgili sosyal medya danışmanlığı yaparak devam ettiriyorum. Bunun yanında pek çok alanda da kendimi yetiştirmeye devam ediyorum. Bu alanları sizlere şu şekilde sıralayabilirim:

Afiş Tasarımı
Video Tasarımı
Logo Tasarımı
Web Site Tasarımı
SEO Hizmetleri
İçerik Üretimi
Dijital Pazarlama
Marka Danışmanlığı
Adwords
Sponsor Reklam Hizmeti: Playstore, Appstore, Instagram, Facebook, Twitter

Yaptığım çalışmalarda internet ortamının, teknolojinin ve sosyal medyanın tüm olanaklarını öğrenmeye ve kullanmaya çalışmaktayım. Yaptığım her çalışmada kariyerime bir tuğla daha koymanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlikte çalıştığımız ve kendilerine proje yaptığım kişilerin mutluluğu ve memnuniyeti yaptığım işe olan bağlılığımı biraz daha arttırmaktadır. 

Teknolojinin ve internetin hayatımıza girmesi ve artık hayatımızda çok geniş bir yer kaplaması sebebiyle herkesin ve her markanın web üzerinde kendini ifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Kendinizi ve yaptığınız işi en güzel şekilde ifade etmek için bu alanda profesyonel çalışma yapan bana ihtiyaç duyacaksınız. Markanızı tanıtmak ve sosyal medya ortamında tanınır olmanızda size profesyonel çözümler sunmakta ve bu alanda projelerimi sizlerle paylaşmaktayım. Referans olması ve yaptığım çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmanız için buradan referanslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Mutlu müşteriler ve mutlu bir ben için yaptığım çalışmalarım arasında sosyal medya, logo tasarım, web sitesi tasarımı gibi çalışmalarım bulunmaktadır. Bu alanlarda kariyerimin zirvesini yakalama adına sürekli ve kendinden emin bir şekilde yürümeye devam ediyorum. Bu yolda elde edeceğim başarılarımı sizinle paylaşmak beni mutlu edecek ve sizlerin de memnuniyetini sağlayacaktır. Sınırsız platformların ve projelerin ortamında sizlere kaliteli çalışmalar sunmak üzere burada bulunuyorum. Benimle iletişim kurduğunuzda size yeni ve başarılı bir dijital dünyanın kapıları sizin için aralanmış olacaktır. 

https://burakozkocak.com.tr
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal Medya Bayilik Paneli – Instagram Bayilik Paneli osman75 0 8 08-07-2019, Saat: 22:41
Son Yorum: osman75
  Sosyal Medya Hizmetleri deniz 0 20 24-06-2019, Saat: 11:54
Son Yorum: deniz
  TakipciSepeti.NET Sosyal Medya Hizmetleri SATIŞ sitemi Satıyorum Laplace 0 22 22-06-2019, Saat: 13:40
Son Yorum: Laplace
  Sosyal Medyada Devleşmek Parmaklarının Ucunda deniz 0 27 09-06-2019, Saat: 17:03
Son Yorum: deniz
  Kamu Sosyal deniz 0 47 06-06-2019, Saat: 11:19
Son Yorum: denizKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Sosyal Medya Danışmanlığı nedir?, Sosyal Medya Danışmanlığı nasıl yapılır?, Sosyal Medya Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi, Sosyal Medya Danışmanlığı indir, Sosyal Medya Danışmanlığı donwload, Sosyal Medya Danışmanlığı teması, Sosyal Medya Danışmanlığı eklentisi, Sosyal Medya Danışmanlığı hilesi, en iyi Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Danışmanlığı destek, Sosyal Medya Danışmanlığı yardım