Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın
#1


Web: https://www.onedirbak.com/
Konu: Hayata Dair Herşey

Merhaba Değerli Forum Üyeleri;

Sosyal bilgi paylaşımı yapan siteler ve doğru faydalı bilgileri kaynaklara dayandırarak samimi çerçevede sizlerle paylaşan platformlar bugün çok sayıda varlar. Ancak bunlar gerçekten size doğru bilgiyi iletiyorlar mı yoksa yaptıkları sadece reklam alabilmek uğruna google'da hit kasmak ve insanlara ne kazandırırım demenin ötesinde ne kazanırım diyenlerin sayıca fazla olmasından mütevellit faydasız bilgi paylaşımı yapılıyor olmasımıdır sorunun kendisi ? Çok önemle dikkat edilmesi gereken noktalar vardır örneğin dini videolar ve bu videolarda paylaşılan içeriklere çok dikkat edilmesi gerekir. Kuran-ı kerim'in içeriğiyle ters düşen noktalar detaylıca düşünülmelidir. Karikatür paylaşılıyorsa yine aynı şekilde içeriğe çok dikkat edilmelidir.

Sosyal sağlık konuları üzerinden düşünecek olursak obezite nedir ? Sgk prim ödemeleri, işçi sigortası nezaman yapılır gibi konulara herzaman hassasiyetle yaklaşılarak içerikleri hazırlanmalıdır ki google üzerinden o konuya ve içeriğe ihtiyacı olan kişiler doğru şekilde kendilerine yön bulabilsinler. Zaten www.onedirbak.com sitesi de bu yüzden açıldı. İnsanlar hayatlarında karşılaştıkları hemen hemen her sorunla burada karşılaşabilsinler ve çözüm bulabilsinler diye samimi çerçevede anlatımlar yapılarak sizlere sosyal her konuda yardımcı olacak içerikler işlenmektedir.


Allah.jpg?w=709&ssl=1
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  250 Liradan Satılan Sözlük Hesaplarının Yazar Alımları Açıldı. deniz 1 37 09-11-2019, Saat: 01:41
Son Yorum: Admin
  Kripto para bilgi kaynağı kriptosozluk.net açıldı. arkan 0 77 14-08-2019, Saat: 16:11
Son Yorum: arkan
  Yeni Anne-Bebek Portalı:Annegram.com Açıldı! osman75 0 86 18-07-2019, Saat: 13:59
Son Yorum: osman75
  Müjde teknoyazar.net Açıldı! deniz 0 143 09-05-2019, Saat: 19:09
Son Yorum: denizKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın nedir?, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın nasıl yapılır?, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın hakkında detaylı bilgi, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın indir, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın donwload, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın teması, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın eklentisi, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın hilesi, en iyi Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın destek, Onedirbak Açıldı ! Hemen Gelin Paylaşımlara Göz Atın yardım