Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
[-]
Metaren Bilişim Reklam Havuzu
#1
Information 
Metaren Bilişim, reklam yayıncıları ile reklam verenleri bir araya getiren, adil sayım sistemine sahip yeni projesini duyurmaya hazırlanıyor. 

Link kısaltma sitelerindeki para kazanma ve çekme problemlerinin önüne geçebilmek ve adaletin yerini bulması için yeniden ele alınmış bir proje ile karşımıza çıkacak olan URL.Gen.TR projesi inanıyoruz ki çok sevilecek. 
  • URL kısaltıp, yayınlayarak bakiye kazanılacak,
  • Kazanılmış bakiye ile kendi sitenizin tanıtımı yapılacak.
Temelleri basit olan URL.Gen.TR üzerinden kazanacağınız bakiyeyi TL olarak çekme imkanınız olmayacak. Ancak kazanmış olduğunuz bakiyeleri reklam yayınlama platformuna aktararak daha fazla kazanabileceksiniz.

Uygulama üzerinden oluşturduğunuz linki 100 farklı kullanıcının tıklamasını sağladıysanız, sitenizin reklamı 200 farklı kullanıcı tarafından görüntülenecek. 

Kullanıcılar 2 kazanırken, uygulama kendi havuzuna 1 ekleyeceği ve kendisinin de kazanacağı için, hiçbir zaman patlamayacak bu projeyi siz değerli Metaren Bilişim takipçileriyle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz. 

URL.Gen.TR

Admin - İmzası
 Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Ara
Cevapla

#2
Mart sonuna yetişir mi?
Ara
Cevapla

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Metaren.Web.TR
Webmaster ve Oyuncu Forumu
Webmaster ve Oyuncu gruplarının bilgi paylaşım ve içerik paylaşımında bulunduğu forumumuza hoş geldiniz. Website ve işletme tanıtımlarınızı yaparak ziyaretçi sayınızı arttırabilir, sorularınıza yanıt alarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Metaren Bilişim Reklam Havuzu nedir?, Metaren Bilişim Reklam Havuzu nasıl yapılır?, Metaren Bilişim Reklam Havuzu hakkında detaylı bilgi, Metaren Bilişim Reklam Havuzu indir, Metaren Bilişim Reklam Havuzu donwload, Metaren Bilişim Reklam Havuzu teması, Metaren Bilişim Reklam Havuzu eklentisi, Metaren Bilişim Reklam Havuzu hilesi, en iyi Metaren Bilişim Reklam Havuzu, Metaren Bilişim Reklam Havuzu destek, Metaren Bilişim Reklam Havuzu yardım