Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
[-]
Lazer ile tüy dökücü
#1
Lazer ile tüy dökücü

Arkadaşlar selam sizlere tüylerimi nasıl hızlı bir şekilde azalttığımı anlatıcam. Özellikle tüyleri çok kalın olanların işine yarayacaktır. Ben senelerdir jilet gibi yöntemlere başvurdum ama hata yapmışım. Son 1-2 aydır ise epilasyon yaptırıyorum ve desteklemek için Bioder Vücut Kürü kullanıyorum. Bioder Vücut Kürü epilasyon ardından 3 gün boyunca kullanılan bir ürün. Bitkisel formülü sayesinde hem cildim yatışıyor hem tüylerim de ciddi bir azalma oluyor hem de cildim beslenmiş oluyor. Özellikle epilasyon sonrası cildi tahriş olanlar için de süper bir ürün tavsiye ediyorum.

https://bioder.com/

Ara
Cevapla

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Metaren.Web.TR
Webmaster ve Oyuncu Forumu
Webmaster ve Oyuncu gruplarının bilgi paylaşım ve içerik paylaşımında bulunduğu forumumuza hoş geldiniz. Website ve işletme tanıtımlarınızı yaparak ziyaretçi sayınızı arttırabilir, sorularınıza yanıt alarak sorunlarınızı çözebilirsiniz.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Lazer ile tüy dökücü nedir?, Lazer ile tüy dökücü nasıl yapılır?, Lazer ile tüy dökücü hakkında detaylı bilgi, Lazer ile tüy dökücü indir, Lazer ile tüy dökücü donwload, Lazer ile tüy dökücü teması, Lazer ile tüy dökücü eklentisi, Lazer ile tüy dökücü hilesi, en iyi Lazer ile tüy dökücü, Lazer ile tüy dökücü destek, Lazer ile tüy dökücü yardım