Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

YBTR YouTube’ta Zirveyi Değiştiren Tokat!

YouTube Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü YouTube.Biz.TR sitemizde yayınlanmıştır.

YBTR RSS

Moderator
YouTube Destek - YouTube Türkçe Destek ve Yardım Blogu

2022 Oscar törenine damga vuran tokat, YouTube’ta 24 saat içerisinde en çok izlenen video sıralamasını değiştirdi.​


Dünyaca ünlü yıldızları bir araya getiren ve en iyileri listeleyen Oscar töreni 28 Mart’taydı. Ödül kazananlardan çok, Will Smith’in eşi Jada Smith için yapılan espriye verdiği tepki gündem oldu.

Jada Pinkett Smith saçkıran hastalığı sebebiyle saçlarını kazıttı. Oscar töreni sunucularından Chris Rock ise Mrs. Smith’in saçlarıyla ilgili espri yapınca, sert bir tokat ile karşılaştı. Usulca yerinden kalkarak sahneye çıkan Will Smith, Rock’a sert bir tokat atıp yerine döndü. İzleyiciler ne olduğunu anlayana kadar derin bir sessizlik olsa da, çok geçmeden Smith konuştu. Karımın adını bir daha ağzına alma!

Süreç oldukça magazinsel, YouTube ile ilgisi nedir? diye merak edebilirsiniz. Oscar tokadını YouTube hesabından paylaşan Guardian News hesabı ilk 24 saatte en çok izlenen sıralamasını değiştirdi. Oscar tokadından önce MrBeast hesabının paylaştığı 456bin dolar için 456kişi videosu zirvedeydi.

YouTube’dan 2021 yılında en fazla para kazananlar listesinin zirvesindeki isim MrBeast. 24 saatte en çok izlenen video rekorunu Oscar tokadı videosuyla Guardian News’e kaptırdı.

YouTube’ta Zirveyi Değiştiren Tokat! başlıklı içerik YouTube Destek sitemizde yayınlanmıştır.

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.