Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

YouTube Uygulaması Nasıl Güncellenir?

YBTR RSS

Moderator

YouTube uygulamasını güncelleme​


YouTube uygulamasındaki deneyiminizden en iyi verimi almak için uygulamayı güncel sürümüne yükseltin. Yeni özellikler, daha hızlı kullanım olanakları, hata düzeltmeleri ve daha fazlasını sunabilmek için YouTube uygulamasına güncellemeler göndeririz. Uygulamanın en güncel sürümüne sahip olmadan da YouTube videolarını izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, uygulama güncel olmadığında en yeni özelliklerden bazıları kullanılamayabilir.

youtube-logo.png

Inline Related Posts

Android – YouTube Uygulaması Güncelleme İşlemi​

 1. Google Play Store uygulamasını
  Play Store
  açın.
 2. Menü
  Menü
  ardından
  Uygulamalarım ve oyunlarım‘a dokunun.
 3. Güncellemesi olan uygulamalarda “Güncelle” etiketi görünür.
 4. Tüm uygulamaları güncellemek için Tümünü Güncelle‘ye dokunun. Uygulamaları tek tek güncellemek için, işlem yapmak istediğiniz uygulamayı bulup Güncelle‘ye dokunun.

Bazı durumlarda, uygulamayı güncellemek için cihazınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. Otomatik güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Not: Bazı uygulamalar güncellendiğinde yeni izinler vermeniz gerekebilir. Böyle bir durumda, yeni izinleri kabul edip etmediğinizin sorulduğu bir bildirim görebilirsiniz.

IOS – YouTube Uygulaması Güncelleme İşlemi​

 1. App Store’a gidin.
 2. Profil resminizi seçin.
 3. Bekleyen güncellemeleri görmek için sayfayı aşağı kaydırın.
 4. YouTube uygulaması güncel değilse Güncellemeler bölümünde uygulamayı görürsünüz. YouTube logosunun yanından Güncelle‘ye dokunun.

Okumaya devam et...
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.