Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Yeni mağazalardan, içerik üretici programına Monster #WASD etkinliğinden öne çıkanlar [Sponsorlu İçerik]

  • Konbuyu başlatan Webrazzi
  • Başlangıç tarihi
W

Webrazzi

Misafir
Monster Notebook’un oyun ve teknoloji dünyasına dair keşfettiği çözümleri ve geliştirdiği yenilikleri kullanıcılarıyla paylaştığı Monster #WASD isimli online etkinlik, 30 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleşti.

Monster #WASD etkinliğinde Monster Notebook'un yeni ürün ve hizmetlerinin tanıtılmasının yanı sıra oyuncular, espor hayranları, kreatif içerik üreticileri ve girişimciler için hayata geçirdiği projeler de tanıtıldı. Tabi bir de Monster Notebook'un yeni reklam filmi Oynamak Güzeldir yayınlandı.
Bir senede 100 binden fazla ürün satışı​


Tanıtımı yapılan ürünler arasında Monster Notebook’un yeni model dizüstü bilgisayarları, Pusat serisi yeni oyuncu aksesuarları, EV-OFİS ürünleri ve yayıncılar için üretilen streaming ekipmanları öne çıktı. Monster tarafından açıklanan bilgilere göre Monster Notebooklar ve Pusat markaları ile son bir senede 100 binden fazla ürün satışı gerçekleşti.
Geçtiğimiz senelerde mouse, mousepad, mekanik RGB klavye, notebook cooler, headset ve gamepad'lerden oluşan PUSAT serisini bu sene yeni ürünlerle zenginleştiren Monster Notebook, 2021’in ilk yarısında PUSAT serisinin gelirlerinde yüzde 128 oranında büyüme elde ettiğini de açıkladı.

İçerik üreticileri için program: Monster Ambassador ProgramKreatif içerik üreticileri için Monster Ambassador Program adında marka elçiliği programını da duyuran Monster Notebook, program kapsamında içerik üreticilerine ekipman ve cihaz desteği de sağlayacak. Bu arada belirtelim Monster Notebook’un geçtiğimiz sene sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı evde kalan oyunseverler için ilkini hayata geçirdiği espor etkinliği Monsters Reloaded, bu sene Intel’in partnerliğinde çok daha büyük kapsamlı olarak gerçekleşiyor. Altı ay sürecek etkinlikte 10 binden fazla oyuncunun ağırlanması hedefleniyor. Her seviyeden oyuncuya fırsatlar sunan etkinlik festival havasında geçecek.

Fiziksel mağazaları ile ilgili yeni bilgiler de paylaşan Monster Notebook, İstanbul Kartal'da toplam 6.000 m2'lik bir showroom ve operasyon merkezi açacağını duyurdu. Avrupa Yakası'nda mağaza açacağını da duyuran Monster Notebook, hatırlatmak gerekirse 2020 yılında Berlin'de bir fiziksel mağaza açmıştı. Almanya'nın ardından ise Birleşik Krallık’a açılacak olan Monster Notebook, 2022 yılında Londra'da fiziksel mağaza açacağını da paylaştı.

Monster #WASD’ı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için:

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.