Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Yangın Merdiveni

alone

Kıdemli Üye
Yangın merdiveni yönetmeliği 300 cm yükseklikte 5-6 basamakta bir genellikle ara sahanlıklar kullanılır. Mevcut Yönetmeliğin istediği tarz merdivenlerdir. Yangın Merdiveninin yere indiği nokta mutlaka sokağa kaçış olan bir nokta olması gerekir. Yangın merdiveni, saat yönünde veya saat yönünün tersine çalışacak şekilde inşa edilebilir ve ara inişleri içerebilir. Yangın Merdiveni çıkışları kapatılmamalıdır. Yangın merdiveni fiyatları tüm ürünlerimizde olduğu gibi yangın merdiveni konusunda müşteri memnuniyeti odaklı düşünmekteyiz. Kaliteli ürünleri sunmanın belirli bir maliyeti olsa da ödeme planlarımızı gördükten sonra en kaliteli ürünleri tercih edeceksiniz. Yangın tehlikesinin açabileceği çok daha büyük zararlar yerine daha az maliyetli yangın merdivenleri, otomatik söndürme sistemleri ve yardımcı ekipmanlar kendinizi güvende hissetmenizi ve yatırımlarınızı korumanızı sağlayacaktır. Yangın Merdiveninin Kontrolü Yangın merdivenlerinin imal edildikleri atölyelerde kontrolünün sağlanması da önemlidir.
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.