Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Wonderhairclinic | Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

teomantekbas

Yeni üye
Wonderhairclinic | Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi
Türkiye'nin en kalabalık aynı zamanda herkese göre en güzel ve nadide şehri olan İstanbul'da, Avrupa yakasında bulunan Wonder Hair Clinic'te safir FUE yöntemi ile her şekilde doğal görünümlü sonuçlar veren devrim niteliğinde saç restorasyon tedavileri sunuyoruz. Dilerseniz öncelikle saç ekimin ne olduğuna beraber göz atalım.
Saçlarımız kişiliğimizi dışa vurduğundan insanlar için olmazsa olmaz vücut parçalarından birisidir. Saçlarımız dış görünüşümüzün ve estetiğimizin en önemli parçaları olduğundan herhangi bir yol ile saçlarını kaybetmiş veya eski haline nazaran eksilmiş kişilere uygulanan yönteme saç ekimi denir.
Wonder Hair Clinic Türkiye’nin göz bebeği İstanbul’da safir saç ekimi yapan en önemli kliniklerden biridir. Alanında global çapta tanınırlığa sahip olan uzman doktorlar tarafından yönetilen Wonder Hair Clinic'de hastalarının memnuniyeti ön plandadır. Operasyonların tüm süreçleri doktorlar tarafından takip edilir ve operasyona dahil olan her bir ekip üyesi medikal eğitim almıştır. Bugüne dek farklı ülkelerden birçok sayıda hastaya saç ekimi yapılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.
Bir pazarlama aracı olarak ütopik sonuçlar vaat edilmez. Sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak olabilecek tüm olası senaryolar önceden anlatılır, ekim yapılacak alanlara siz ile birlikte süreçler ve saç ekimi sonucunu etkileyen faktörler anlatılarak karar verilir. Bu sayede aylarca beklemenin sonunda hayal kırıklığına uğramazsınız.

dhi-sac-ekimi_n.jpg


Saç ekimi’nin yanında hastalarımızın isteğine göre kaş ekimi, sakal ekimi, yara ve yanık izi tedavisi, PRP Tedavisi, Mezoterapi tedavisi yapılmakta.
Wonderhairclinic’te saç ekimi fiyatları saç köklerine, dış görünüş olarak istenilen yapılara, istenilen farklı hizmetlere göre değişkenlik göstermektedir.
Kliniğe ulaşmak için resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz: https://www.wonderhairclinic.com/
Whatsapp hattından detaylı bilgi ve ücretsiz ön muayene için hemen iletişime geçin: 0534 970 32 14
Kliniğe mail atarak randevu almak ya da kafanıza takılan soruları yönelmek için:
info@wonderhairclinic.com
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.