Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Webrazzi Summit 2022'nin fiziksel biletleri tükendi, online katılım imkanı ise devam ediyor

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2022'nin gerçekleşmesine bir hafta kaldı. Dün konferans programını açıklarken fiziki katılım için son 100 bilet kaldığından sizlere bahsetmiştik. Şimdi ise konferansımızın tüm fiziksel biletleri tükenmiş durumda! Hepinizin ilgisine teşekkür ederiz. Her ne kadar fiziksel biletler bitmiş olsa da konferansa online katılım için online bilet seçeneğinin açık olduğunu belirtelim.

Konferansımızı online olarak takip edebilmek için buradan bilet alabilirsiniz. Disrupt, Grow, Boost, Academy ve Startup Lounge salonlarında, birbirinden değerli konukları katılımcılarla bir araya getirecek olan Webrazzi Summit 2022'nin konuşmacılarına ve konferans programına etkinlik sayfasından göz atabilirsiniz.

12 Ekim'de görüşmek üzere!

SPONSORLAR​


Elmas SponsorlarPlatin SponsorlarAltın Sponsorlar

Gümüş SponsorlarStartup Lounge İş OrtağıKaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.