Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Ünlü Gazeteci Cüneyt Özdemir’in NFT Koleksiyonu Açık Arttırmada

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
A

Aylin Canel

Misafir
Ünlü Gazeteci Cüneyt Özdemir-in NFT Koleksiyonu Açık Arttırmada

Ünlü gazeteci bugün sosyal medya üzerinden “Zorunda Mıyım” adlı NFT koleksiyonunu duyurdu.

Son dönemde NFT’nin popülerliğinin artmaya devam etmesiyle birlikte; dünya çapında bir çok kullanıcı kendi NFT koleksiyonlarını çıkarmaya başladı. Bunlardan biri ise Türkiye’deki önemli gazetecilerden Cüneyt Özdemir oldu.

Cüneyt Özdemir geçtiğimiz yıllarda ilk NFT satışını gerçekleştirmişti. Sektöre hızlı bir giriş yapan Özdemir, 2021 yılında “Bu bir sanat eseridir” açıklaması yaptığı tweet’ini NFT olarak 10.000 dolar karşılığında satmıştı.
Bugün ise twitter ve youtube hesapları üzerinden açıklama yapan Özdemir, koleksiyonunun adının Dilber Ay’ın “Zorunda mıyım” adlı parçası olduğunu belirtti. 12 parçadan oluşan koleksiyonun teması ise; yıllar önce Dilber Ay ile canlı yayında yaptığı bir röportaja dayanıyor.
Özdemir NFT koleksiyonunu dünyanın en büyük NFT alım satım platformu OpenSea üzerinden açık artırmaya çıkarttı.

Ünlü Gazeteci Cüneyt Özdemir’in NFT Koleksiyonu Açık Arttırmada yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.