Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

TGTR Twitter’a Nasıl Kayıt Olunur?

Twitter Türkçe Destek platformumuz ile ilişkili konudur. Konunun bütünü Twitter.Gen.TR sitemizde yayınlanmıştır.

Metaren

Administrator
Yönetici
Twitter hesabına kaydolma

Adım 1

twitter.com/signup adresine gidin.

Adım 2
Kaydol
butonuna tıklayın.

Adım 3
Hesabını oluştur
açılır kutusu belirdikten sonra kaydolma işlemi boyunca uygun şekilde yönlendirilirsiniz. Adınız ve telefon numaranız veya e-posta adresiniz gibi bilgileri girmeniz istenir.

Adım 4
Kaydolurken e-posta adresi belirttiyseniz e-posta adresinizi onaylayabilmemiz için size hemen talimatlar içeren bir e-posta göndeririz.

Adım 5
Kaydolurken telefon numarası girdiyseniz numaranızı onaylayabilmemiz için size hemen kod içeren bir kısa mesaj göndeririz.

Adım 6
Bilgilerinizi girdikten sonra İleri seçeneğine tıklayın.

Adım 7
Deneyimini kişiselleştir
açılır kutusundan web’de Twitter içeriğini gördüğünüz yeri izlemek isteyip istemediğinizi işaretleyin ve İleri‘ye tıklayın.

Adım 8
Yeni hesabınızın ayarlarını kişiselleştirme hakkında bilgi edinin.

Twitter’a Nasıl Kayıt Olunur? yazısı Twitter Türkiye adresinden alıntılanmıştır. Benzer ve daha detaylı bilgiler için TGTR'yi ziyaret edebilirsiniz.