Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Türk Telekom'dan oyun odaklı yeni marka: GAMEON

  • Konbuyu başlatan Arden Papuççiyan
  • Başlangıç tarihi
A

Arden Papuççiyan

Misafir
Her geçen gün daha da büyüyen oyun sektörü, büyük markaların oyun alanında yeni çözümlerle karşımıza çıkmasını da sağlıyor. Türk Telekom, bugün gerçekleştirdiği bir basın toplantısı ile oyun odaklı yeni markası olan GAMEON platformunu tanıttı.

Türk Telekom tarafından aktarılan bilgilere göre GAMEON platformu oyun severlere pek çok avantaj sunacak. Türk Telekom'un gelişen oyun ekosistemindeki kullanıcıların deneyimlerini daha da artırmak üzere tasarladığı GAMEON, şu an için 3 farklı kampanya barındırıyor.


Bu kampanyalar ise Efsane League of Legends kampanyası, Gamer kampanyası (Yeni müşterileri özel) ve Gamer kampanyası (Mevcut müşterilere özel). Bu kampanyalara abone olan kullanıcılar, GAMEON tarafından sunulan avantajları da kullanabiliyor. Kampanyalar içinde 100 Mbps'e kadar hız sunulduğunu ve gelecek dönemde daha hızlı kampanyaların sunulacağını da ekleyelim.

Bu avantajlara baktığımızda ise şu an için XPRIME oyuncu koltuğu ürünlerinde tüm indirimlere ek yüzde 15 GAMEON indirimi, çeşitli GastroClub avantajları ve Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’a özel fırsatlar karşımıza çıkıyor.

Efsane League of Legends kampanyası ile birlikte kostüm, deneyim puanı ve para (RP) gibi oyun içi özel faydaların abonelere sunulacağını da ekleyelim. Edindiğimiz bilgilere göre GAMEON platformu, ilerleyen dönemlerde özel donanımlar, müşteri hizmetlerinde özel ekip, oyun marka iş birlikleri, turnuvalar ve yeni kampanyalar ile büyümeye de devam edecek.

GAMEON ile oyun severlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir evren oluşturduklarını belirten Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, teknoloji ve dijital dönüşüm bilgi birikimleri ve değer üreten anlayışları ile önümüzdeki dönemde oyun tutkunlarının hayatında daha fazla yer alacaklarını da paylaştı.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.