Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Trendyol, market servisine istegelsin ve Migros'u ekledi

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
G

Gözde Ulukan

Misafir
Geçtiğimiz haftalarda Hepsiexpress'in platformuna istegelsin'i eklediği haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu noktada şunu da tekrar belirtelim; dijitale doğan istegelsin, dijital kanalların her birini aktif olarak kullanıyor. API servisileri ile market sektörünün dijital merkezine konumlanmak isteyen marka, daha önce Morhipo, Bisu, Apsiyon, Vodafone ile iş birliği yaparak markaların market servisi sunmalarını sağlamıştı.

Şimdi ise Trendyol'un market servisine istegelsin ve Migros'u eklediğini görüyoruz. Ancak iki şirket de Trendyol'un hızlı market servisinde değil, randevulu teslimat seçeneği kısmında yer alıyor. Yani Trendyol uygulamasında hızlı market kısmına tıkladığınızda üst menüde ikinci kısımda yer alan randevulu teslimat kısmına tıkladıktan sonra hem istegelsin'i hem de Migros'u görebiliyorsunuz. Alışverişinizi yaptıktan sonra belirlenen saat aralıklarından herhangi birini seçip siparişinizin ona göre size teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz.


Trendyol'un hızlı market servisi geçtiğimiz sene ağustos ayında devreye girmişti. Şirket o zamandan beri Türkiye'nin birçok yerinde market teslimatı hizmeti vermeye devam ediyor. istegelsin ve Migros gibi oyuncuların da Trendyol, Hepsiburada gibi platformda yer alması oldukça kayda değer bir gelişme, çünkü artık her platforma başka bir platformdan ulaşabilir hale geldik ve bu biz kullanıcılara ciddi kolaylıklar sağlıyor.

Son olarak şunu da hatırlatmadan geçmeyelim; Migros da son dönemde SuperApp olma yolunda ilerleyen şirketlerden biri. Zira Migros, Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra ve MoneyPay uygulamalarını bir araya getirdi ve tüketiciye yarar sağlayacak bu yeni dünyada birçok farklı hizmetin tek yerden sunulması konusunda önemli bir adım attı. O yüzden Migros'un da Trendyol'da yer alması dikkat çekici.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.