Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Terraform Labs Ekibi Terra 2.0 Üzerinde Kurulu Bir Stablecoin için Çalışıyor

  • Konbuyu başlatan Aylin Canel
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
A

Aylin Canel

Misafir
Terraform Labs Ekibi Terra 2.0 Üzerinde Kurulu Bir Stablecoin için Çalışıyor

Kripto para sektöründe yaşanan krizin en büyük sorumlularından biri olarak gösterilen Terraform Labs ekibi ve CEO Do Kwon; Terra 2.0 için yeni bir UST üzerinde çalışıyor.

Aktarılan bilgilere göre Terraform Labs ekibi tamamen hezimetle sonuçlanan UST ve Terra 1.0 macerasından sonra şimdi benzer bir durumu Terra 2.0 için de denemek istiyor.

Kısa süre önce hayata geçirilen Terra 2.0 ağında şu an için herhangi bir büyük sorun yaşanmadı.Fakat Do Kwon‘un daha önceki ağda yaşananlar için hala yargılanmasını bekleyenler ve ağa güvenmeyenler de var.

Watcher.Guru tarafından aktarılan bilgilere göre ekip şimdiden bir stablecoin üzerinde çalışmaya başladı. Bu stablecoinin aynı daha önceki UST gibi algoritmik tabanlı olup olmadığı bilinmiyor. Buna karşın yeni bir UST’nin piyasaya sürülmesi için nasıl bir denge kurulacağı merak edilmekte.
Direkt olarak rezerv teminatlı olarak yapılması için Do Kwon’un ciddi miktarda rezerv aktarması gerekiyor. Fakat Terra 1.0’in çöküşü sırasında bütün rezervler harcandı ve sıfırın görüldü. Do Kwon ise henüz bunun hakkında net bir açıklama yapmadı ve topluluk bunu merakla bekliyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!Terraform Labs Ekibi Terra 2.0 Üzerinde Kurulu Bir Stablecoin için Çalışıyor yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.