Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Telefon Numarası Yayınlayarak Para Kazanmak

Ruşen

Moderator
Yönetici
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
151
İnternetten para kazanma hayali ile onlarca çeşit sektörde, yüzlerce kuralı yerine getiren ve binlerce lira para kazanan insanların olduğu bir gerçektir. Bu konuda görüşmeci olarak hizmet verdiğim bir sektörden, yayıncı olarak nasıl para kazanabileceğiniz konusunda detaylı bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Telefon numarası yayınlayarak internetten para kazanmak oldukça basit!

Yapmanız gereken tek işlem, sisteme üye olup numara talebinde bulunmak. Ekip üyeliğinize bir numara tanımlar ve bu numarayı paylaşarak, arayan her kişinin her saniyesinden para kazanıyorsunuz.

Peki insanlar bu numarayı arayınca ne oluyor?

Arayan kişi için ücretlendirmesi 1.60 TL ile 6.90 TL arasında değişen tarife uygulanıyor. Yayıncılar için arayan kişinin hangi tarifeden ücretlendirildiği hiç farketmiyor. Alacağınız ücret dakika başına sabit ve düzenli olarak enflasyonla birlikte yükseliyor.

Telefon numarası paylaşarak ne kadar kazanabilirim?

Paylaşımını yaptığınız telefonun aranması her 60 saniyeye karşılık 0,82 TL'dir. Yani paylaştığınız numara günde 100 dakika aranır ise, günlük 82 TL'den aylık ise ortalama 2460 TL'ye tekabül edecektir.

Telefonu kim açıyor?

Ajansımızda çalışan bir çok bayan arkadaşımız mevcut. Açıkçası bunlardan biri de benim. Piyasada şirketin binlerce numarası dönüyor. Tüm numaralar santral kontrolünden geçtikten sonra müsait olan bayanın açmasına izin verilen pozisyona düşüyor. Telefonu açtığımız zaman biz kazanmaya başlıyor.

Ne konuşuluyor?

Tahmin edilen yetişkin içerikli sohbetlerin aksine, çeşitli sebeplerle telefon açan beyler mevcut. Sevdiği kızdan ayrılan gençler, eşi yıllar önce rahmetli olmuş amcalar, iş başvurusunda bulunmak isteyen kadın arkadaşlarımız, kocası saatlerce bizimle konuşmuş diye küfür etmek için arayan eşler... ve çok daha fazlası. Ama numaranın asıl amacı tabii ki tahmin ettiğiniz hizmet içindir.

Kadınlar nerede?

Görüşme esnasında telefonu açan arkadaşlarımızın çoğunluğu kendi evinde. Türkiye'nin neredeyse her şehrinde. Metropol şehirlerde daha çok olduğunu düşünenler olsa da, bir çok meslektaşımız taşralarda yaşayan kadınlardır. Bir kısmı ise Avrupa'nın çeşitli il ve ilçelerinde!

Ufak bir not ekleyeyim. Hani o Avrupa'da yaşan akrabalarınız var ya, Türkiye'ye geldiğinde parasıyla hava atanlar. Bir çoğu yetişkin içerikli sohbet ajansında çalışıyorlar!

Telefon numaram : +3225889658 Dahili : 296

Yayıncı başvuru sitesi : Homepage - Numarapaneli.com
 
Son düzenleme:

Reklam