Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Kripto Starbucks, Airdrop ile Daha Fazla NFT Verecek

  • Konbuyu başlatan Batuhan Dursun
  • Başlangıç tarihi
DİKKAT ! Kripto para piyasası kontrol veya tahmin edilebilir değildir. Anlık değişimler ile kazanç elde edebileceğiniz gibi, ciddi mali zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki içerik konuyu başlatanın sorumluluğunda ve bilgilendirme amaçlıdır. Ticari tavsiye değildir.!
B

Batuhan Dursun

Misafir
Starbucks, Airdrop İle Daha Fazla NFT Verecek

Popüler kahve şirketi Starbucks‘ın Web3 ödül programını yaymak amacıyla haziran ayında Odyssey ödül programının üyeleri için NFT airdrop’u yapmayı planladığını duyurdu.

Ünlü kahve zinciri Starbucks, Web3 ödül programının beta sürümü halinde olan ve şu anda sadece belirli kişilere açık olan Odyssey ödül programının üyeleri için bir NFT airdrop hazırlıyor. Program Eylül 2022’de beta olarak başlatılmıştı. Şimdilik sadece belirli sayıda kişiye açık olmaya devam ediyor.

Odyssey airdrop’u için neler gerekli?


Airdrop’un sadece ABD’de ikamet edenler için geçerli olduğu söylenirken her katılımcının bir Starbucks ödül üyesi olması ve şirketin bekleme listesindeki Web3 ödül platformu Starbucks Odyssey’ye kaydolması gerekiyor.

Bir katılımcının Odyssey üyesi olduğu sürece iki “yolculuk” gerçekleştirme ve sınırlı sayıda tek bir NFT ‘pul’una sahip olma şartını yerine getirmesi zorunlu.

Yolculuklar, kullanıcıların ödül puanlarıyla gömülü ‘pul’lar kazanmak için tamamlayabileceği görevler arasında. Yolculuklardan biri örneğin, farklı bir Starbucks mağazasına gitmek veya yeni bir içecek denemek olabiliyor.

Belirtilen tarihe kadar tüm bu niteliklere sahip olan kullanıcılar, airdrop için uygun olacaklar. Şartlarda ayrıca “Seçtiğiniz bir pulun size verileceği garanti edilmiyor. Starbucks’ın kendi takdirine bağlı olarak belirlediği bir pul alacaksınız” deniyor.

Starbucks, NFT’ye ağırlık verdi mi?


Starbucks, dijital mülkiyet dünyasına fazlasıyla ilgi gösteriyor. Şirket geçen ay, “First Store” NFT’lerini piyasaya sürmüştü. Bu koleksiyonun birçok parçası, 1971 yılında downtown Seattle’da açılan ilk Starbucks mağazasını tasvir ediyordu.

Bizleri Websitemizden, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kripto Bloğu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Starbucks, Airdrop ile Daha Fazla NFT Verecek yazısı ilk önce Türkiye'nin Kripto Blogu | En Güncel Kripto Para Haberleri üzerinde ortaya çıktı.

Kaynak : Kripto Blogu
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.