Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Spotify'ın premium üyelik ücretlerine zam geldi

  • Konbuyu başlatan Gözde Ulukan
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
G

Gözde Ulukan

Misafir
Spotify, bugün sessiz sedasız bir şekilde Türkiye'de premium abonelik ücretlerine zam yaptı.

Yeni zamla birlikte bundan önce aylık 39,99 TL olan “Bireysel” abonelik paketi 59,99 TL'ye, 54,99 TL olan aylık “Duo” paketi ise 79,99 TL'ye çıkarıldı. Zam öncesinde 64,99 TL olan aylık “Aile” paketi 99,99 TL‘ye çıkarken 21,99 TL olan öğrenci paketi de 32,99 TL olarak ücretlendirildi.


Spotify, son dönemde AB'deki iPhone kullanıcıları için uygulama içi satın alımları aktifleşmesi ile gündemimize gelmişti. Buna göre Avrupa'daki Spotify kullanıcıları, bölgenin yeni rekabet yasasının bir sonucu olarak mart ayından itibaren platform içinden sesli kitap ve abonelik planları satın almaya başlayabilecekti.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.