Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Spor İzlenen Maça Canlı Haber Yapılır mı?

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

ekina4898

Kıdemli Üye
İstediğiniz bir saatte, hadise bir şekilde, fazla itimatlar rexabet derecesine sahip bilgi paylaşmadan, Spor hesap silme işlemini yapılabilirsiniz. Spor dünyasında yer alabilir, haber, oyunlarda para kazanma şansını, eğlenceli vakit geçirme şansını elde edebilirsiniz. Bir hesap meydana getirdikten sonra, dilediğiniz vakit açmış var bulunduğumuz hesabı silebilir, iptal işlemini gündeme getirebilirsiniz. Spor hesabımı nasıl sileceğim? Site ile ilişiğinizi kesmek istiyor olabilirsiniz.

Spor sitesi ile çalışmak istemiyor iseniz ya da tekrar çalışmaya karar verene kadar para vermek istiyor iseniz, hesaplarınızı silebilirsiniz. Bunun için destek olarak hazırlanmış müşteri hizmetlerini bölümüne, elektronik posta atmalısınız. Müşteri hizmetlerine başvuru yapıp, hesaplarınızı silmek dilediğinizi belirtmelisiniz. Aynı rexabet giriş işlemi yapabileceğiniz diğer bir bölümü, sitenin canlı destek hattı, Spor canlı destek hattı olacaktır. Müşteri hizmetleri ile görüşebilir, başvurunuzu canlı destek hattı üzerinden iletip, site ile belirleme edilen ilişkinizi kesebilirsiniz.
 

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.