Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Website Tanıtım Spor hesabı kapatıldı

Bu içerik, konuyu başlatan üyemizin tavsiyesidir. MWTR ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

ekina4898

Yeni üye
Betarina hesap kapatma ve silme işlemi sırasında özellikle hesap bakiyenizi kontrol etmenizi öneririz. Aksi takdirde betarina maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu noktada önce bakiyenizdeki para gelir. Bu fonları kendiniz çektiğinizde, belge ücreti ödemekten kurtulabilirsiniz. Kendiniz çekmezseniz, bu sitenin finans departmanı dosyayı dosyalayacak ve nakliye ücreti düşüldükten sonra size iade edecektir. İkincisi, başvuru promosyonlarını incelemektir. Hesabınızdaki tüm betarina giriş promosyonlar kalıcı olarak silinecektir. Bu nedenle, çekilebilir özelliklere sahip ve çevrim şartı olmayan bonuslar talep edebilirsiniz.

 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.