Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Sonunda TRON Kurucusu Sun Beklenen Açıklamayı Yaptı!

E

elif tanriverdi

Misafir
Geçtiğimiz günlerde büyük bir haber vereceğini söyleye TRON Kurucusu Justin Sun, sonunda beklenen haberi açıkladı.

VanEck şirketinin kripto para birimi, VTRX kısa adıyla işlem görecek. TRON ETN’inin (Exchange-Traded Note) Avrupalı borsa devi Deutsche Börse’de listelenme onayını aldığını duyurdu. 21 Eylül’de Xetra’da işlem göreceğini açıklayan Sun, ayrıca VTRX’in ardından 14 AB ülkesinde kullanıma sunulması ve Zürih, Paris ve Amsterdam gibi büyük Avrupa pazarlarında erişime açılmasını beklendiklerini belirtti.

Piyasalar genel anlamda düşüşteyken bu haberin gelmesi TRX fiyatında sınırlı da olsa bir etki yarattı. 0.094 dolar olan TRX, haberden sonra 0.099 dolara kadar yükseldi. Ardından tekrar yakın seviyelere düştü.

VanEck Dijital Varlık Stratejisi Direktörü Gabor Gurbacs konuyla ilgili yaptığı açıklamaya göre; TRON’un büyüyen kullanıcı kitlesine şu sözlerle vurgu yaptı. “Büyüyen ağ kullanımı ve artan kullanıcı benimsemesiyle birlikte TRX’te bir ETP başlattığımız için mutluyuz. TRX gibi dijital varlıklara erişmek için artık yatırımcılar; ETP gibi şeffaf ve sağlam regülasyon çerçevesi olan bir yola başvurabilecekler”

VanEck’in Avrupa CEO’su Martijn Rozemuller ise TRON’un Ethereum’dan daha az işlem maliyetinden şu sözlerle bahsetti. “Ethereum’un popülaritesi her geçen gün artmasına rağmen, TRON gibi daha genç platformlar düşük işlem maliyetleri; veya daha hızlı işlem sürelerinden ötürü çok fazla avantaj sağlıyorlar. Yatırımcılar ise bu tür konulara önem vermekle birlikte; TRX gibi varlıkları satın alarak portföy çeşitliliklerini artırıyorlar. Bu da onların toplam riskini iyice azaltıyor”

Kaynak : Kripto Blogu
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.