Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Üye girişi yapmayı ihmal etmeyin ! Konulara cevap yazmak, kaynak dosyalarını iletmek ve yeni konu açabilmek için üye girişi yapmanız gerekir. Üye kayıtları aktif !

Webrazzi Siber güvenlik alanında faaliyet gösteren Cynomi, 20 milyon dolar yatırım aldı

  • Konbuyu başlatan Candeğer Muradoğlu
  • Başlangıç tarihi
İçerik! Webrazzi'den alıntılanmıştır. Webrazzi internet girişimleri, sosyal medya, dijital pazarlama ve mobil konularına odaklı popüler teknoloji blogudur.
C

Candeğer Muradoğlu

Misafir
Siber güvenlik alanında faaliyet gösteren Cynomi, 20 milyon dolar yatırım aldı. Şirketin 20 milyon dolarlık yatırımı, Canaan liderliğinde gerçekleştirildi. 2020 yılında kurulan Cynomi'nin yatırım turunda Flint, S16V ve Aloniq yer aldı. Şirket, yeni yatırımı küresel büyüme stratejilerini desteklemek ve yapay zeka tabanlı IoT platformunu geliştirmek amacıyla kullanılacağını açıkladı.

David Primor ve David Azoulay tarafından faaliyete geçen Cynomi, küçük ve orta ölçekli şirketlerin güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşılayan bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Şirket, yapay zeka destekli vCISO adlı platformunu kullanarak MSP'ler ve MSSP'ler aracılığıyla müşterilere güvenlik ve uyumluluk hizmetleri sunuyor. Bu sayede KOBİ'ler, dijital varlıklarını koruyabiliyor ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayabiliyor.

Cynomi'nin amacı, küresel çapta KOBİ'lerin güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarını karşılamak ve bu alanda faaliyet gösteren işletmelerin büyümesine katkıda bulunmak. Şirket, MSP'lerin ve MSSP'lerin hizmet yelpazesini genişletmelerine, müşteri sadakatini artırmalarına ve tekrarlayan gelir fırsatlarına odaklanarak bu hedefe ulaşmayı amaçlıyor.

Şirketin platformunu 100 hizmet sağlayıcısı kullanıyor. Bir taraftan Cynomi'nin hızla büyüyen siber güvenlik sektöründe önemli bir rol oynaması, küçük işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde güvenlik açısından desteklenmesine ve küresel ekonomide daha güvenli bir ortamın oluşturulmasına katkıda bulunuyor.

Kaynak : Webrazzi
 

Reklam

  AdBlock Detected
Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.